Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    Sziasztok!

    A mai napon megszereztem az első komoly(abb) "gémer" székemet. Az alap sztori ugye az volt, hogy a régi székem cserére érett és a keret olyan 60-65k körül volt. Kritérium volt a kék szín ezért alapvetően ez meghatározta a választásom. Tegnap előtt éjjel láttam, hogy az AKRacing Gaming szék, kékben csak 65 990 Ft a pixelben. Mivel a helyről az volt a véleményem, hogy amúgy is drága, de minőségi bolt, megtudtam, hogy 18-án(ma) érkezik szállítmány belőle, de egyébként ki is próbálhatom( és milyen jó, hogy megtettem). Kaptam az emailt, hogy megérkezett, bemegyek a boltba, 2 srác volt bent, rögtön megkérdezték, hogy én rendeltem-e a széket és nekem lesz-e.. mondom persze, erre azt válaszolták, hogy felejtsem el, kicsi nekem, de üljek bele.. és tényleg, vállban nyomott.. más meg nem nagyon volt annyiért... amíg gondolkodtak, addig próbálgathattam több széket is, majd éfelajánlottak egy szintén kék, AKRacing Premium Plus széket(miközben az Arctricába beleültettek), 67 000 Ft-ért, mert, hogy utolsó darab(bontatlan csomagolású), egyedüli probléma az volt, hogy nem adtak rá számlát, ami pedig a nettó ár miatt kellett volna, de mivel Arozzi Torrettát nem ajánlottak ehhez képest, más meg tényleg nem volt és tényleg nagyon tetszett, végül is belementem és eddig nagyon nem bántam meg. Összerakni könnyen ment minden, szerintem 15 perc alatt megvoltam, nem egy nagy kihívás azért és a plusz kesztyű kedves kis ajándék volt és szerintem most a Gaming hiába tetszett jobban, szerintem úgy, hogy kicsi, csak pénzkidobás lett volna.

    Akinek esetleg szintén van ilyenje, az is erősítheti bennem a lelket, hogy igen, megérte, illetve a kis műanyag, amivel elvileg a gumikat kéne összefogni(de javítsatok ki), az mire való és hogy kell használni? Mert a leírásban sehol semmi nincs róla.

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák