Hirdetés
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Yettel topik
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Honor X8c - nem csap nagy cécót
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Vékony készülékházba nem fér a SIM-kártya?
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Dobja a némítókapcsolót a OnePlus
-
Mobilarena
OpenWrt topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
sesomaru1989
aktív tag
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni.
Otthon egy VargAlex féle openwrt használok Tplink-WDR4300-routeren. A routeren van 2asztali pc, plusz ugye a wifis cuccok (laptop,telefon). Az egyik Pc csak tárolóként üzemel egy mezei win7-tel, 2Tb os winyo van megosztva rajta (filmek,zenék stb..)
Ahogy ez a gép működésbe lép, a wifi szakadozik, elmegy nem tudok rá visszakapcsolodni. A LAN-on lévő gépek tökéletesen működnek, ha a notit ledobta a wifi, és lanra teszem,majd a lant kihuzva újra bekapcsolom a wifit tökéletesen csatlakozik kb félóráig, és ismétlődik a probléma. Ha ez a pc amin a megosztások vannak nem működik, minden megy tökéletesen. Mi okozhatja a problémát?
Ethernet driver probléma? Még annyit, hogy a PC-ben egy TP-Link TG-3468 Gigabit hálózati kártya (1000 Mbps, PCIe) üzemel.Köszi a segítséget. előre is.
[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest