- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro - és a vas?
- iPhone topik
- Fotók, videók mobillal
- Milyen okostelefont vegyek?
- Fontos fejlesztéssel érkezik a Galaxy A17 5G
- 200 megapixeles zoomkamerát sem kap az S26 Ultra?
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Nem növel telepméretet a Galaxy S26 Ultra
-
Mobilarena
A topicot az autós szimulátorok világával - ezen belül legfőképp a SIMBIN Studios játékaival - kapcsolatos kötetlen információcsere és segítségnyújtás céljából gondoltam létrehozni. Jöhetnek a különböző (legálisan használható) kiegészítő modok linkjei, a különböző spontán funrace-ek, vagy komolyabb multis versenyek meghívói, játékbeli setupok, kormánybeállítási és egyéb tanácsok, azt hiszem sokan vagyunk akik tudnánk profitálni a tapasztalatokból. Anno a Race07 Series PH topic is hasonló céllal indult, ám az már kinőtte magát kizárólag a PH WTCC liga topicjává, így remélem ez egy nagy, kötetlen topikként megmaradhat. Az infókat a multis szerverekről, az ötleteket, tanácsokat és a hozzászólásokat is várjuk nagy szeretettel!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Roro76
csendes tag
-
Kroni1
veterán
itt sokan a Race sorozattal játszunk, lásd 1. hsz. Ha elkezded érdemes először első kerekes kocsival menni, esetleg semi pro beállításokkal, ami ad némi segítséget. Aztán ha már jól megy, ismered a pályákat, a féktávokat, akkor mehet a hátsókerekes BMW például, meg a pro mód segítségek nélkül.. És ajánlom, hogy minimum egy Logitech MOMO kormánnyal kezd.
A multi itt ugy szokott menni, hogy megbeszéljük itt, valaki csinál szervert, a többiek belépnek az itt kapott jelszóval például és csinálunk pár fun race-t azaz ilyen kötetlenebb buliversenyeket, különböző kategóriákban. De vannak komolyabb ligák is, oda ugy érdemes csatlakozni, hogy már elég jól megy..
Én azt javaslom, vedd meg a steamen a Race injection-t, nem drága mivel elég régi játék, és abban sok kiegészítő is van, amik szoktak kelleni a multiban. Játssz vele minél több pályán, és gyere a fanrace-ekre. Multi-nál fontos a fair play, de sokat tudsz tanulni. Megpróbálhatod a játékot "virágbolti" verzióban, vagy talán demo-ja is van asszem, hogy tetszik-e, de adj neki időt, először szokatlan lesz hogy nagyon pontosan tudni kell a féktávokat és nem lehet mindent megcsinálni ugy mint egy NFS-ben, de ha ráérzel rájössz, hogy ez élethűbb és sokkal élvezetesebb! Én is függő lettem, úgyhogy sok sikert, ha van még kérdésed irj itt bátran.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Samsung Galaxy s23 256GB (Snapdragon Gen 2-es SOC) Cream színű gyári garanciás + carbon szálas tok.
- Asus E510M 128GB SSD, 4GB RAM, 1 Év Garanciával
- DDR5 GAMER: Új RYZEN 7 8700F/9700X/9800X3D +RX 6600/6700XT/6800/9060XT +Új 16-64GB DDR5! GAR/SZÁMLA!
- EliteBook 640 G11 14" FHD+ IPS Ultra 5 125U 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Csere-Beszámítás! Asus Rog Thor II 1200W 80+ Platinum tápegység! Olvass!
- BESZÁMÍTÁS! Dell Latitude 5550 üzleti -Intel Ultra 7 165U16GB DDR5 RAM 1TB SSD Intel Graphics WIN11
- Billentyűzet magyarosítás magyarítás lézerrel is! 10-15ezer közötti áron! Óriási betűkészeletünk van
- Új és régi konzolok Okosítása/Softmodoloása, és Szoftveres szintű javítása - RÉSZLETEK A LEÍRÁSBAN
- Veszünk: PS5 Fat/Slim/Digital/Pro konzolt, játékokat, Portalt stb. Kérj ajánlatot!
- Csere-Beszámítás! Asus Rog Strix GTX 1080Ti 11GB GDDR5X Videokártya!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest