Hirdetés
- iPhone topik
- iPhone 16e - ellenvetésem lenne
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Apple Watch
- Méretes kamerasziget a Motorola Edge 70 Ultrán
- One mobilszolgáltatások
- Máris érkezik a RugKing Pro új generációja
- Yettel topik
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
Új hozzászólás Aktív témák
-
Cane
őstag
Feltettem a ramokat szinkron 263-as fsb-n (400-ról) 466-os beállításra 2T-n. Mivel valóban nem szereti ez a VIA-s lap a magasabb FSB mellett az 1T időzítést, mert az OCCT néha hibázott. A memópárjaim gondolom jófajták mert a fenti beállításokkal 2.55V-on mennek! (talán nem véletlen, korábban fLeSs-től vettem) Kár, hogy nem tutdam eddig alaposan elidőzni a gép finombeállításaival, hagytam szunnyadni a powert
Így viszont minden frankón megy, lefutnak a tesztek. Úgy érzem a 466-os beállítás valahol azért kárpótol az 1T-ért. Tuti meg tudnám hajtani frankón a ramokat egy tuning lapban, de nem tervezek egyelőre újabb befektetést. Amúgy azt hiszem everest szerint olyan 8600 körüli mem olvasásra és 5900 körüli memória írásra emlékszem. -
vedini
őstag
visszavittem az alienbe az egyik modult, tök jó fejek voltak, írtak papírt meg minden, 15 nap múlva mehetek vissza, megkérdeztem mire számíthatok, erre 3 variációt mondtak:
1. megjavítják
2. kicserélik
3. levásárolhatom
mi az, hogy megjavítják
ready-be meg már emailt írtam meg hivogatom őket de semmi, mindig leráznak, elég halt ügynek néz ki
Új hozzászólás Aktív témák
- G.SKILL Trident Z5 Royal NEO RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL28
- Új, bontatlan G.SKILL 32GB (2x16GB) KIT DDR5 6000MHz CL36 Ripjaws M5 Neo RGB White EXPO - 10 év gari
- Új, bontatlan ADATA XPG 32GB (2x16GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade Black XMP/EXPO - 10 év gari
- Új, bontatlan ADATA XPG 48GB (2x24GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade RGB Black XMP/EXPO - 10 év
- Patriot Viper RGB Elite 5 Ultra - 48GB (2x24) DDR5 6000MHz CL28 - 10 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Így viszont minden frankón megy, lefutnak a tesztek. Úgy érzem a 466-os beállítás valahol azért kárpótol az 1T-ért. Tuti meg tudnám hajtani frankón a ramokat egy tuning lapban, de nem tervezek egyelőre újabb befektetést. Amúgy azt hiszem everest szerint olyan 8600 körüli mem olvasásra és 5900 körüli memória írásra emlékszem.




