Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    Topikgazda

    válasz Gontart #9795 üzenetére

    Na azért nem eszik olyan forrón a kását. Pár ezer Ft-t veszel egy aktív HUB-t és mehet mindkettő HDD bele. Ha van otthon egy facér 5V/1 A mobil töltő már csak egy HUB-hoz való kábel kell és máris kész az aktív hubod. Nekem már van egy USB 3.0 hubom és most rendeltem egy ilyet tartaléknak. Képeken látszik, hogy milyen kábel kell az 5V csatlakozáshoz. nekem kelett az aktív HUB a 2 DB HDD-hez pedig 3.5" saját táppal de a hubba lelett a működéshez. Írtam is, hogy leállt a lejátszás és újra indult a box nagy nehezen mire rájöttem mit kell csinálni. Külön külön aljzatban mentek.
    Na tüzetesen átnéztem a Z1000-t és beépített trafóval rendelkezik, tehát 100%-hogy elég cufla van az USB portokon. Tehát még ha gond is volna akkor egy Y kábellel megoldható a + támogatás.
    Van itt egy fórumtárs aki váltott 2000-re és írt egy blogban cikket. Érdemes elolvasni.

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Új hozzászólás Aktív témák