Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz ρσгτσ #360 üzenetére

    nem hiszem, hogy külön régios lenne a két ora minegyik hivatalos magyarországi uzletben vásárolt, nem kinaábol vagy más webshopbol rendelt.
    a telefonok is global rommal vannak egyedül az az eltérés, hogy az enyém android 10 a másik 12 vel megy .
    De nem hinném, hogy egy operácios rendszeren belül és ugyan annak az orának az összekapcsolásához más menüket kéne beállitani .
    Egyébként arrol tudni valamit, hogy mennyi az ora támogatási ciklusa vagy fejlesztése milyen gyakori?
    Mert alapbol ugye nem tudta az ora a zenelejátszást telefon nélkül és a fizetést sem ,de a frissitések után bekerült ezek is a rendszerbe.
    esetleg lehetséges, hogy a wifi is ilyen, hogy a helye megvan a programban ,de még nem aktiválták majd csak egy késöbbi frissitéssel?
    Meg a vérnyomás menöpont is ott van ,de nem láttam még, hogy az hogy is mukodne.

    Egyébként ma volt egy olyan gondom ,hogy a telefonon nem akartam nézni a részletes adatokat , de bármelyik méréshez is akartam benézni mindig kiirta, hogy a pontos méréshez szükséges megadni a sulyom és a magasságom meg a nemem, de miután megadtam ezeket kiléptem a fömenube meg vissza és ujra ugyan ezt kérdezte.

    a telefon ujrainditásásval megoldodott a probléma ,de mindenesetre fura volt.

Új hozzászólás Aktív témák