Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz tboy93 #656 üzenetére

    A black site alatt látsz piros négyzeteket, azt azt jelzi, hogy hány kockát vet vissza az avatar projektből. Ha megcsinálsz egy 1 kockás black siteot a 30 napos számláló eltűnik, és a 12 kockából lemegy 1 db, így marad 11/12-ön az avatar projekt. Ha felmegy egy kockát akkor újraindul majd a 30 napos számlálo, de nem 30 naprol, hanem picit kevesebbről.

    Dark eventeknél amúgy először a major/minor breaktgrought fókuszáltam hogy lassúljon az avatar projekt, de igazából felesleges azt megcsinálni, mert pl ha major breakthrough dark event végbe megy akkor 2 kocka megy az avatar projektbe, de valamelyik black sitehoz is. Magyarul ha megtalálod a blacksiteot ami kapta a 2 kockát, akkor ha azt megcsinálod, akkor mint ha mi sem történt volna. Leírtam nemrég itt hogy milyen stratégiával csinálom a legujjabb végigjátszásom, a 2. hónap végére már majdnem minden szektort elfoglaltam. :) Az elfoglalt szektorokon pedig látod ha black siteokat.

    Skullmine / hackeléssel lehet szerezni facility leadet is, ha azt kikutatod akkor hozzáférsz egy olyan black sitehoz ami nem az elfoglalt szektoraidon van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák