Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • luise178

    tag

    szasztok!

    olyan gondom van, hogy mikor filmet nézek, főleg AVI-t, a hang lehalkul, és nem jön vissza. ha a csikon belekattintok, mintha bele akarnék tekerni, akkor meg visszaáll a hang. csak filmnél van ilyen.
    win7 verzió: 6.1.7600 minden fontosabb update fennvan.

    kodeknek az ACE MEGA CODEC PACK 603 van fenn.

    tudom hogy régi a kodek, de xp alatt ha belenyultam az AC3 filterbe, és maxra huztam a hangerőt, akkor nem volt gond.

    tudtok linkelni valami megoldást, vagy 1 jó kodeket, ami direkt w7 alá van fejlesztve? az se baj, ha MKV is megy vele, csak mert nekem mindig kodek csere kellett, ha MKV-t akartam nézni XP alatt.

    előre is köszi a helpet!

    ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

  • luise178

    tag

    szevasztok!

    olyan problémával fordulok hozzátok, hogy a bejelentkezéskor nem dob be egyből a win7 az asztalra, hanem a felhasználó kiválasztó menübe, pedig csak 1 felhasználó van beállítva, a sajátom. mikor megnéztem a felhasználói felügyeletet, ott csak azaz 1 felhasználó van, több nincs. még a vendégfiók is ki van kapcsolva. a szülői felügyelet beállításánál kerül elő az alábbi felhasználó:

    "ASP.NET Machine Account
    általános jogú felhasználó
    jelszóvédett"

    alatta pedig a sajátom, ami ugye a rendszergazda.

    hogy tudnám azt onnan eltüntetni, hogy egyből asztalra dobjon be? már gondoltam arra is hogy valami félbemaradt telepítés, de az nem volt, csak az UPDATE. de az meg nem maradt félbe. azóta csináltam még1 UPDATE-tet, de az sem segített.

    remélem ti tudtok.

    előre is köszi a helpet!

    Luise

    ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

  • luise178

    tag

    válasz bpx #13804 üzenetére

    nincs beállítva jelszó, de megcsináltam, amit irtál-utólag is köszi. a probléma félig meg is oldódott. most már beenged, nem akadékoskodik, de mikor megnéztem a szülői felügyeletnél, még mindig ottvan, az említett felhasználó.

    az ott micsoda? valami windows-os szarság, vagy mi? kicsit zavar, hogy nemtom mi az ott. azért néztem a szülői felügyeletben, mert csak ott látszik, nem azért mert bármi jelszót akartam volna beállítani. csak zavar, hogy ottvan...

    ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

  • luise178

    tag

    szasztok!

    bocsi, ha már volt róla szó, de kéne nekem 64 bit es W7 alá valami ventillátorkezelő program, amibe van riasztás is, ha a beállitott érték alá esne a venti fordulatszám. valami olyan, aminek nagyon kicsi a memória felhasználása. volt az alalaphoz egy progi, de azt már nem fejlesztették 64 bitre. PC-PROBE vagy mi volt a neve...

    köszi előre is! ;)

    ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

  • luise178

    tag

    szasztok!

    olyan gondom van, hogy tervezem a w7 64 bit professional megvásárlását, és olyat olvastam valahol, hogy ez a verzió csak 12 giga ramot támogat. igaz ez? meg hogy a regisztrációnál az alaplaphoz "köti" magát, és ha alaplapot cserélek, akkor az új lappal nem fog működni. igaz ez? vagy azért át lehet valahogy konfigolni az úja lapra?

    ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

  • luise178

    tag

    válasz Psychonaut #31326 üzenetére

    köszi az infót.

    azon mit értesz, hogfy nem lesz jogtiszta? mindig feldobálja majd, hogy regisztráljam, meg vacakol majd a progikkal?
    csak mert most ezt csinálja. cdírás nuku, gémek befagynak, ha képet néznék, vagy lépnék be bármilyen win7-es cuccba /vezérlőpult, IE, stb/ mindig rinyál, hogy regizzem. szal erre gondoltál?

    ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

Aktív témák