Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Gorbeee #348 üzenetére

    Helló, hát először is hivatalosan tilos erről beszélni a fórumokon, hogy hogyan lehet a vámot kikerülni, a szerencse kérdése. (Itt körbe tudsz esetleg olvasni, 70000 hozzászólás :) ) Note 3 kicsit talán szebb és gyorsabb pöttyet, talán jobb képeket is lő, de kisebb is az akksija. Meghibásodásokról és típushibákról nagyon nem tudunk. Ha leejted, eltörik :). Annak nézz utána, hogy ahol laksz és a környéken milyen frekin adják a 4G-t, mert sok helyen 800 mhz-en, és a redmi nem tudja azt. 4G nélkül, 3G-n meg merülni fog mint állat, ha netkapcsolatod lesz. Ha nincs neted, akkor nem.

    Redmi Pro:

    2G - GSM 900 / 1800 / 1900Mhz

    3G - UMTS 850 / 900 / 1900 / 2100MHz

    4G LTE - FDD LTE 1800 / 2100 / 2600MHz

    Power:

    2G GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900Mhz

    3G / WCDMA - 900 / 2100MHz

    4G LTE FDD LTE - 800 / 1800 / 2100 / 2600MHz

    [ Szerkesztve ]

    https://gamergep.hu/

  • Szasza1985

    csendes tag

    válasz Gorbeee #348 üzenetére

    Szia, szerintem érdemes visszaolvasnod, de most van egy kis időm így leírom a személyes tapasztalatom/véleményem. :)
    Az akku idő tényleg jó, minősége is szuper, a kamerára kell vigyázni mert ha szilikon húzol rá abból kilóg.
    Nekem Tapolcán járt szervizbe is, de nem a telefon hibája volt hanem egy baleset, beszorult a simkártya természetesen az én hibámból. :) A srác egy videó alapján 10 perc alatt szétkapta és összerakta (ha valakinek kell tudom ajánlani).
    Az ujjlenyomat olvasót én nem használom, ez lehet szerintem érzékeny pont de nagyon meríti az akksit.
    Ez most jó árnak számít szerintem: http://www.banggood.com/Ulefone-Power-6050mAh-Battery-5_5-Inch-3GB-RAM-16GB-ROM-64bit-MTK6753-Octa-core-1_3GHz-4G-Smartphone-p-1025847.html
    Én nem kértem rá gyors futárt semmi extrát nekem átjött a vámon, azt mondják szerencsém volt, mondjuk én kalkuláltam is vele...

    Amúgy hibák... nekem a zsebemben előfordul hogy felold a képernyő (igaz duplakopp feloldás be van állítva) és elkezd mindenféle dolgokat elindítani telefonálni, stb...

    Összességében baromi jó telefon minőségre is, ár érték arányban nem is beszélve.
    Ja én egy simet meg egy memóriakártyát használok, két simről nem tudok nyilatkozni.

Új hozzászólás Aktív témák