Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyixXx

    senior tag

    válasz ML320 #3806 üzenetére

    Egy vevőnek eladtam egy 5000+ X2-t, meg a 160GB helyett rábeszéltem a 320GB-re. Egy másik webkamerát akart, hát kapott még UPS-t és routert is

    én bringát adok el a decathlonban, de a dolog ismerős. anyuka 2 gyerekkel, 1-1 bringa nekik. és meg merte kérdezni, hogy kell-e még rá valami? na itt rontotta el, mert sárhányó,sisak,kesztyű és támasztó lett belőle mindkét bringára és gyerekre :DDD

    meg a legtutibb válasz minden kérdésre, hogy: ''én is ilyet használok/használnék.''na ettől készen vannak és azonnal 3-at belőle :DDD (jójó, túlzok egy picit :P )

    Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

  • Chaser

    titán

    válasz ML320 #3806 üzenetére

    Szép:) Nekem 100k lett a vége, átlagos..sok kis szirszat vettek, asszem a héten összesen nem fogyott annyi lemez, mint ma.

    szerk: #3815 Csákk : el se hinnéd, hány embernek bejön.. én is szoktam ezzel élni, de csak olyan cuccnál, amit tényleg használok/használtam is:) Sőt, sokan megkérdik, én mit vennék..Vmeik nap egy hölgyemény kérdezte meg, melyik házat választanám én, szépen elmondtam neki, a kiállított házakban a táp minősége ugyanaz, a jobb minőségűeket is megmutattam, és mivel gyakorlatilag a táp a legfontosabb a házból, mert kapcsoló ritkán romlik, bármelyik jobb minőségűt nyugodtan választhatja, mert a külső tetszése/nem tetszése ugyebár szubjektív..És akkor ismét a kérdés: Te melyiket vennéd? No comment :)) Ennél már csak az a jobb, mikor akedves érdeklődő bejön, és nem tudja elvonatkoztatni a számítógépet a monitortól, osztán szegíny boltos fél órákat magyarázhat neki, hogy megvilágosodjék a kedves vevő..

    [Szerkesztve]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák