Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@norbert

    aktív tag

    Sziasztok 👍
    Melyik szerverre érdemes menni, ahol egy erős magyar klán tagja lehetek, csak azért kérdezem, mert jó lenne olyan szerverre költözni, ahol nem fosztanak ki naponta,és lehet viszonylag nyugodtan fejlődni..
    Úgy tudom, hogy 12es szintíg lehet szervert váltani, tehát ha kimaxolom a 12es szintet, akkor is lehet, vagy a 12es szinten már nem?
    A nyugodtabb fejlődés miatt érdemesebb egy régebbi kissebb számú (gondolom a kisseb számu szerver régebbi) helyre költözni?
    Mert ugye azt nem lehet tudni, hol van erős és normális klán, ahová egyáltalán felvesznek, és nem teszik feltétellé a pénzért vásárlást a gyors fejlődés miatt, ezt hol lehet esetleg megnézni, megtudni?
    Eddíg ami infot láttam a google play értékelései között, az nem valami sok 🤣🤣
    -175ös szerver, 21 tag, klánt nem tudom, lehet hogy huf, vagy magyar flotta a nevük, passz..
    -170es szerver TNE klán, lamiya nevü tag, semmi info
    -156os szerver, EURA klán, semmi info
    Valaki esetleg tudna valami olyan oldalt, ahol a magyar klánok össze vannak gyűjtve, és talán kommunikálni is lehet velük hogy hova menjek?
    Mivel csak egyszer lehet szervert váltani, ezért kérdezősködök, nem szeretném törölni a játékot, mert rossz helyre megyek, és élvezhetetlenné, illetve lehetetlenné teszik a játékot.
    Előre is köszönök minden segítséget👍

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

Új hozzászólás Aktív témák