- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
- Motorola Moto Tag - nyomom, követ
- Yettel topik
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Milyen okostelefont vegyek?
-
Mobilarena
A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.
Új hozzászólás Aktív témák
-
3psilon
aktív tag
válasz
Ace Ventura #1771 üzenetére
Nekem BIOS + chipset driver frissítés segített.
-
3psilon
aktív tag
válasz
Kareszovics #1782 üzenetére
Így lemaradtál az utolsó utáni legutolsó pályáról. Kb. 1 óra, elég harcos, de exoskeletonnal nem gáz.
Megéri nekiesni, mert a végén igazi happy end vár téged -
3psilon
aktív tag
válasz
foxboro #1676 üzenetére
Kérlek. Először keresd meg a vezetőt.
Az odaküld Agroprom Sewersbe, ott van egy folyosó, amin egy elektromos anomália halad egy irányba. Azon átmehetsz, ha van Batteryd meg megfelelő öltözeted, vagy, a másik oldaláról megközelítheted - egy lépcsőházban kell felmenni, át egy zöld savas tócsán.
(ja, és ne gyilkolj mindenkit végig, elég ott kijönni, ahol bementél)De megéri. Ott egy Moonlight, a lépcsőház tetején Flash.... stb. Ne hagyd ki. A csatornákban találsz még Fireballt, meg egy Urchin nevű tüskés sugárzásvédő cuccot ami nélkülözhetetlen. Ha elsőre nem lelted volna meg.
Fegyver? Hát, ugye Wild Territory óta van Trs301 vagy mi, azt használd, AK-t kidobhatod. Kell még egy ismétlő shotgun valahonnét. Majd az Army Warehousesnál van GP37, az a legjobban használható fegyver a játékban, ott lesz bőven, meg ne vedd. A többi pl. Tunder meg hasonlók nem olyan jók, nehéz hozzá a lőszer.
Remélem segítettem
Lásd a Logout cikkemet. -
3psilon
aktív tag
Szerintem nem rossz az az utolsó teleportos pálya. A vége kicsit már uncsi volt, de csak mert nehéz fokozaton toltam, és ugye úgy nem lehet csak úgy átgázolni mindenkin
Az exoskeleton sokat segít.Azért méltó legutolsó pályának, mert ez már a végső Nagy Harc, az utolsó lehetőség, hogy túléld az egészet, és sikerüljön, amire mindig is vágytál. Hogy örökre eltöröld ezt a borzalmat, ami ezene a helyen létrejött.
-
3psilon
aktív tag
-
3psilon
aktív tag
-
3psilon
aktív tag
válasz
zsolti1990 #1518 üzenetére
tweakguides.com-ot meglesed, úgy beállítod, hogy szép is lesz, meg 60fps is (a float32mod állítólag gyorsít a grafikán... lásd az írásomat
)
-
3psilon
aktív tag
Ha a legjobb guide kell: gamepressure.com regisztrálás után pdfben letölthető, képekkel, minden mi jó. a gamefaqs.com-on meg van leírás a felszerelésekről, ellenfelekről stb.
-
3psilon
aktív tag
válasz
manutdzoli #1509 üzenetére
Úgy, hogy elolvasod az előző hozzászólásomat.
-
3psilon
aktív tag
Nem tudom mit akarsz. Kijutni? Az a lángoló izé egy poltergeist. Ha odamész a kontrollterem lépcsőjéhez, megjelennek a lángforrások, DE közben látsz egy ide-oda lebegő vöröses alakot -szellemet. Na ne kíméld lőszerrel, sörétes, gránát (a szomszéd szobában van) mindent bele és végül meghal majd kinyílik az ajtó. Csak ne lepődj meg hogy a minimap mellett egy jó nagy számot látsz majd
-
3psilon
aktív tag
Írtam egy kis szösszelményt a játékról: ide.
-
3psilon
aktív tag
Hú, azannya, befejeztem..
Fergeteges volt! A Red Foresttől kezdve kissé felgyorsultak az események. Pripjaty csak egy kis rövid kitérő, utána az Erőmű...Nem árulok el titkot, hogy hétféle befejezés létezik, ebből egyszerre hármat lehet megnézni, mert kettő fix, és az egyik a játékstílusunktól függ.
Nem lövöm le, de kiderül a Monolith titka... kissé hasonlít egy másik játék befejezésére. Bár kissé már fárasztó volt a végén, ugye várható, csak jönnek és jönnek**nem spoiler**
Tipp, aki még nem vitte végig: Csernobilba ha bemész, onnan nincs visszaút. érdemes előtte feltápolni: ne hagyd otthon a mesterlövészpuskádatTalán a leghasználhatóbb fegyver a GP37. Ja, és jól jön néhány sugárzásvédő artifact is, vajon miért
-
3psilon
aktív tag
válasz
Csabipici #1411 üzenetére
Megeski, szar.
Nálam idegbaj van. Kb. minden 2. alkalommal, hogy pályát váltok, tültés helyett akkora kékhalált kapok a pofámba, hogy az már fáj. Némi turizással sikerült kimerevíteni, nv4disp.dll. Ez elég anyád, de a driver reinstall/update nem segített. Most újrarakom a játékot és lássuk :S
-
3psilon
aktív tag
válasz
Hun'reeth #1351 üzenetére
Leszedtem a modot el volt xarva. A bárban a pultos elflangált a helyéről... :-/
Igazából de, pontatlanok a fegyverek.... most már jobb, hogy a sötét völgyben a duty pasastól kaptam távcsövet a gyorstüzelő AK-ra. Rájöttem, hogy lövés elött a zegeret sem szabad mozgatni, és akkor kapok egy-két pontos lövést. Ja, és a bárban egy faszi adott egy küldetést, visszamentem agropromba, szereztem tutijó upgrade sörétest sokkal jobb a duplacsövűnél...
(meg ugye ott volt az ürge obokanja de az gagyi)
Ja, és az agroprom csatornákban van 1 folyosó benne mozgó elektromos anomália, na ott egy csomó állóképességnövelő voltÜzenem az endurance modra vágyónak: be lehet tartani azt az 50 kilós határt. A lényeg: elég 5-6 medkit, a meat chunk/soul teszi a dolgát. Elég ~15 kötszer, és nem kell sok lőszer meg vodka sem, kaja se sok. A "dísznek jó" artifactokat meg időnként érdemes berakni egy stashbe, majd egyben visszacammogni velük a kereskedőhöz. Vagy épp helyben lepasszolni egy arrajárónak, csak kevés az esélye, hogy lesz rá pénze.
Most épp X18-ban vagyok elég para, de igazából nincs sok ellenség (ott léptem ki h egy nagy hájas izé volt előttem - az dobálta nekem a ládákat? ti. nem támadott meg...)
-
3psilon
aktív tag
válasz
EQMontoya #1337 üzenetére
Jó de az elején nem megy. Kis géppisztoly is olyan volt hogy 10 méterre már szórt ezerrel és ezért izomból lőszerpazarlás volt. Még célzótüskével is...
Persze a mod arra is gondol hogy jóval kevesebb a lőszer az embereknél mondjuk 8-10, ha igazán kell, akkor a fegyveréből kell kivenni azt. Jaé s kevesebb a kötszer is, egy bizonyos pontom nem 50 kötszerem volt miint előtte hanem 10; a vérzés is erősebb.
Meg szerintem az 55/80-as cipelés nagyon sokat segít. Most írtam a készítőnek, azt válaszolta, hamarosan update lesz, 1-2 új lőszertípus, és visszatér az artifactok sugárzása. Ez nem baj, mert használhatók maradnak, mert az eredeti pl. 5% sugárzásért 3% golyóállóság még dísznek is kevés.Cayman: ez nem olyan mod. Minden marad, ugyanaz a játék marad, csak pl. könnyebb célozni benne (és persze az ellenség is jobban lő!). Ja, és a gép el tud vérezni, láttam ilyet is.
-
3psilon
aktív tag
Sziasztok.
Szeretnék ajánlani a figyelmetekbe egy modot. Én eredeti formájában igen játszhatatlannak találtam a játékot... az 50 kg nevetségesen kevés volt, az ellenségek éjszaka is kilométerről megláttak, a fegyverek pedig használhatatlanul pontatlanok voltak. (pisztollyal 5 méterről lehetetlen célozni?)
Szóval a mod: Reality STALKER
Ebben az a jó, hogy nem változtatja meg a játékmenetet, csak pár apróságot javít. Most már van értelme lopakodni épületben, a duplacsövű már egészen 7-8 méterig is jó, és minden fegyver pontosabb lett. Persze az ellenségek is könnyebben ledarálnak. Meg: nem sugároznak többé az artifactok, de növelik az éhséget meg hasonlók. Most már bárkinek el lehet adni cuccokat, de csak mondjuk 600RU erejéig. Ja, és a legfontosabb: 55 kiló cuccot lehet cipelni, de ha jól tudom egészen 70-ig lehet még mozogni.Ezek szerintem mind-mind hasznos módosítások, amik a játékot nem tették könnyebbé, csak kevésbé frusztrálóvá. Mindenkinek ajánlom.
(sajnos nem kompatibilis más modokkal, amik a shader könyvtárt irják felül pl. float32, de a "stalker skies" nevű mod például helyrerakja az időjárást ha kell.) -
3psilon
aktív tag
Sziasztok, need help a játékhoz. Ezúttal hardveresebb a gond. Nézzétek meg a konfigomat (C2D E6700, 8800GTS, 2GB) szóval elég jó, ehhez a játékhoz bőven elegendő.
És tényleg kb. maximum beállításokon is olyan 50 fps-t produkál (Fraps), ami tök jó, csak idővel a játék beakad és az fps leesik 30-ra.
Ami meghökkentő, hogy nyomok egy alt-tabot ki, majd vissza a játékba és voilá! újra 50 fps-sel fut - egy ideig. Ez mitől lehet?
Memóriahiba?
Én attól is félek, hogy valami túlmelegszik és visszavesz a teljesítményéből. Tény, hogy a grafikus kártya 85-90 fok között van, de hát ennyi benne kell, hogy legyen miszerint leterhelik?!
Ötlet valami? Előre is kösz.
(u.i. amúgy a játék királyság
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
- Motorola Moto Tag - nyomom, követ
- Yettel topik
- Tőzsde és gazdaság
- XIV. Leó pápa szerint a politikusoknak kezdeniük kell valamit az AI-veszélyekkel
- Mozilla Firefox
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- BestBuy topik
- További aktív témák...
- BONTATLAN Új Iphone 16 PRO 128Gb - 1TB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető.
- Új Bontatlan Mac Studio M4 Max 2025 14cCPU /32cGPU / 36GB RAM / 512GB SSD - Azonnal Átvehető Deák.
- BONTATLAN Új Iphone 16e 128-512GB 1év APPLE garancia gyári független Deák AZONNAL Átvehető Deák térn
- ÚJ bontatlan S9 45mm Silver Stainless steel Cellular milanese fémszíj 199.900 azonnal átvehető Deák
- ÚJ kipróbálásra felbontott MacBook Pro 16 M4 Pro 14CPU/20GPU 24GB/512GB SSD Magyar billentyűzet Azon
- BESZÁMÍTÁS! Asus TUF F15 FX506HM Gamer notebook - i5 11400H 16GB DDR4 RAM 512GB SSD RTX 3060 6GB W10
- Apple iPhone 15 Pro Max - Natural Titanium - Újszerű karcmentes állapotban! 100% akku! Gyári garis!
- 123 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LENOVO ThinkBook 13s - 13.3" FullHD IPS - i5-10210U - 8GB - 256GB SSD - Win11 - MAGYAR
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest