Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sklopp

    őstag

    válasz SaGa59 #27502 üzenetére

    Köszi a válaszod. Szakállnak természetesen kellő időben viszem a maradék három artit, egyet már gond nélkül átvett. A feladatok között is a maradék három leszállításaként szerepel. Kardán forrasztóállomása úgy szerepel, adjam át, így aztán nincs utalás, hogy előtte a nyák lapokat kéne megszerezni. Ráadásul hiába kérdezősködöm az alkatrészek után, egyedül Szakáll mondott olyasmit, keresgéljek a szennyvíztisztítónál, mert ott szétdobáltak ilyesmiket. Már szétkutattam mindent, de semmit nem találtam. Ráadásul az ottaniak főnöke (de csak ő) valami előttem ismeretlen okból bepirosodott és nem áll szóba velem (Előtte már megcsináltam neki a melót). Gonta nem szólt a sznorkokról, csak a kiméravadászatra kért fel. Fürgéhez természetesen kellő időben megyek, sőt, a megrendelt ruha átvételének értesítésekor külön üzenet fel is szólít a pisztoly átadására, de csak a ruhát tudom átvenni, a pisztoly szóba sem kerül. A Janov téma jogos, csak fura, hogy visszafelé az ott támaszkodó Navigátor visz Zatonba. Szóval, vannak nem teljesen tiszta megoldások a modban.

Új hozzászólás Aktív témák