Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz CPT.Pirk #2468 üzenetére

    Az szívás. Én nem emlékszem kitörésre. Próbáld meg újratölteni és később elkezdeni a küldetést. Amúgy van kitörést túlélő gyógyszer, én nem próbáltam.

    "SVA sniper, amihez nem kapok lőszert"

    Dragunov legjobb fegyó. :DD Lőszert halott monolittól szerezhetsz. :D

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz CPT.Pirk #2468 üzenetére

    SVD skulót Owl árul Zatonban, 640 pénzért lehet venni 1 tárat. Én már betankoltam 60-at. :) Protectára rakj SUSAT szkópot (az FCSM-nél található zsoldosoknál (jobb alsó sarok) van ilyen), kevésbé szór messzire a shoti. Mondjuk sniper sose lesz, de mutánsokat messzebbről pofánlőni nagyon jó.

    Az SVUmk2-A helyett javaslom a Lynxet (unique SVD), 100% pontosság, 100% sebzés. Az SVU-nak csak Pripjaty után van értelme, 3. szintű fejlesztés kell a hangtompítóhoz, addig meg nem kompenzálja semmi a pontatlanságát.

    Dragunovval még nem találkoztam, meg a monolitról sem tom, hogy mi.
    A Dragunov az az SVD. Minden játékbeli fegyver egy valós fegyverről van mintázva, csak a neve van elferdítve, biztos vmi jogvédős fasság miatt. Pl: VSS Vintorez >> Vintar BC. A monolitok a C-Conscousness elit védelmi egysége, agymosott stalkerek mint a zombik, de nem előholtak, csak irányítják az agyukat. Strelok is monolit volt (A CS után, a SHOC előtt), csak megszökött mikor a C-Consciousness lazított az irányításon, akárcsak itt a játékban Rogue és monolit csapata.

    Adiking:
    Joker ott van a leégett falutól kicsit délre levő barlangokban, a főteremből (ahol 2 tűzgolyó járkál) az egyik járat pont odavisz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák