Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz heihachi #1008 üzenetére

    Az a baj, hogy még mindig nem látom át teljesen a játék rendszerét, hogy mi mennyire jó. Akkor volt a legjobb gearem, amikor legelőször játszottam vele, 2-3-as szintű cuccokat szedtem össze, plusz élet stb, meg fasza fegyo - na ezeket kb egyszer se találtam meg azóta.

    Nekem extra nehéz a játék, mert én alapból hihetetlenül béna vagyok a souls játékokban, itt még ráadásul a nap is újraindul és még a cuccok nagy része is eltűnik. Ennek is azért feküdtem neki, mert anno a Remnantot a távolsági fegyverek miatt bepróbáltam és imádtam.

    Kardom az van, de közel menni hozzá kb egyelő a halállal.

    Azóta nem próbáltam még, de köszönöm nektek a tanácsokat.
    (A kihívás nem idegen tőlem, én annak idején letoltam a Vietcongot gimisként legnehezebb fokozaton, nemrég pedig Last of Ust legnehezebb fokozaton - elsőre - , de ahogy említettem, az ilyen jellegű cuccok a mechanikájuk miatt nehézkesek számomra. Még az alapvetően könnyűnek számító Jedi Fallen Ordernek is 3x kezdtem neki az évek alatt, és a mai napig nem játszottam végig)

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák