Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz futo001 #452 üzenetére

    Á, dehogy segít. Kivéve, hogy azt nem csináltam meg, hogy újra letöltsem a ROM-fájlt, mert nyilvánvalóan nem azzal van a hiba, ez láthatólag típushiba a MIUI ROM-olásban.
    Már egy halom "megoldást" olvastam (egyik se a MIUI szövege, hivatalos MIUI mondatot még nem olvastam az ügyben), mindegyik "megoldás" csak egy-két esetben működött, annál, akinél éppen "működött". Még olvasgatok sokmindent a probléma megkerüléséről, meg recovery ROM-ról is, talán majd jutok valamire, egyelőre egy nagy káosz az egész.
    Egyéb megoldáshoz gondolom, ha majd kompatibilis lesz a PC Suite a Mi Max-szel, jelen állapotában akkor se ismerné fel. És ki tudja, mikor lesz kompatibilis.

    Azt nem értem, hogy láthatólag ez már iszonyú sokaknál előfordult probléma ezzel a Snapdragon 650-es hardverrel, és mégse oldják meg az illetékesek, hogy mi a fene ez, meg hogy ne jöjjön elő. Miféle ótvar baromság ez, hogy a maximális buffer szektor 259?!?!?! Mi ez?! Mit jelent?! És már mindegyik Windows-verzióra olvastam a Vista óta. Hogy rohadna meg a Microsoft, ahol van! Hogyhogy 259 a maximális buffer szektor?! MI a fene ez?!

    A hecc kedvéért meg akarom nézni, hogy hátha valami csoda folytán nyitott a bootloader - persze mitől lenne az, de hátha. De ezt se sikerül megnéznem, nem is értem a folyamatot.
    Azt írod:
    "d. Ellenőrizzük, hogy a PC látja-e a telefont a következő paranccsal: "fastboot devices".
    e. Ha a parancsra érkező válasz a telefon azonosítója, akkor minden rendben.
    f. Most a bootloader állapotát ellenőrizzük a következő paranccsal: "fastboot oem device-info".
    Ha a "Device unlocked: false", akkor zárt, ha "Device unlocked: true", akkor nyitott a bootloader.
    "
    Hova írom be ezeket a parancsokat? Gondoltam, vagy a Windows parancssorba, de az csak kinevet, vagy a Flashing Toolban, de ott meg hova. (Amúgy a Flashing Tool, amikor Fastboot módban kapcsolódtam a gépre, Refresh-sel kiad egy azonosító számnak tűnő valamit, de ennél tovább persze nem jutok vele. Szóval az adrenalintól már beszűkült agyammal most még ezen is értetlenkedem, hogy hogy is nézzem meg, hogy a bootloader nyitva van-e?

    Köszi az eddigieket is, de most már nagyon le vagyok szedálva agyilag.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák