Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oO7

    őstag

    én csak amiatt búsulok egy kicsit, hogy nem "win8-asodott jobban"... win8-nál már ugye nem csak fekete-fehér hatter van, színesebbek a csempék és van egy nagyon enyhe színátmenete is a csempéknek... én ilyesmiben reménykedtem volna WP8-on is, hogy valahogy vizuálisan közelebb kerülnek egymáshoz...

    nameg a charms bar-t is hiányolom bár lehet, hogy az még jönni fog, mert elvileg lesz gomb nélküli telefon, aztán ott valahogy csak-csak elő kell hozni a telefon alján lévő 3 (?) gombot - ala' charms bar...

    szerintem ez még amúgy egy igencsak korai állapota lehet a rendszer felületének és még fog ez változni bőven, ha van egy kis szerencsénk még lehet a jobboldali sávot is visszakapjuk :)

    ja és a kis ikonokon is még erősen agyalni kell, hogy jók e azok nekünk :D úgyértem eddig ha álmosan rátenyereltem a telefonra, akkor is a megfelelő csempét találtam el, ezeknek a kis csempéknek a mérete viszont már az ideális "touch target" határán mozog, szóval, hogy úgy mondjam aprócskák, adott esetben kényelmetlen lehet őket megnyomni

Új hozzászólás Aktív témák