Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jacak

    senior tag

    válasz kjanos19 #1241 üzenetére

    Igen,igazad van kiállok magamért,pontosabban ragaszkodom a civilizált stílushoz.Ez még nem túlzott igény,azt gondolom,és remélem.Oké,nekem múlt csütörtök óta van csak meg,aláírom,h. nem sok idő ez még.De remélem,nem xarja össze magát,mert nincs pénzem most másikra,plusz én is aláírtam azt a 2 évet,lehet,vakmerően,majd az idő eldönti.Lehet,emiatt nem kicsit kincstári az optimizmusom.De engedjétek meg,h. addig hadd reméljek,míg nincs vele gond.Nyúzom rendesen,mert eléggé droidfan v.ok,s ha sikerül lerootolni végül vmikor,kipucolom,módosítok ezt-azt,h. jobban menjen,meg az működjön,és úgy,ah. én akarom.Lehet,füstbe ment terv lesz,ha amint mondod,nem vmi tartós jószág ez.De mondom,amíg nincs gond a nyúzás ellenére,addig hadd reméljek. :)
    ....Ja,és majd letesztelem rajta a Vibert is,s megírom,h. van-e gond vele.

    [ Szerkesztve ]

    • P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

  • Piera23

    tag

    válasz kjanos19 #1241 üzenetére

    The following devices have been tested with Viber:

    .............
    Samsung Galaxy Mini GT-S5570
    .............

    * Other devices: Devices not listed or Android Tablets are only partially supported, Or not supported at all.

    Custom ROM:
    Viber for Android now only partially supports two of the most popular Android ROMs: MIUI and CyanogenMod 7 (CM7). However, custom ROM entails many personal tweaks which cannot be duplicated, thus cannot be tested. Our recommendations to you would be to either uninstall and reinstall Viber [try again], or to find the proper customization which works best with Viber. Of course, returning your device back to it's original settings is the best option for compatibility. We have no way of duplicating your specific ROM settings, therefore, unfortunately, we cannot troubleshoot devices with altered ROM.

    Nyílván jobban megy egy minin, ha azon még tesztelve is volt, annyira talán nem is egyszerű program. Custom rom-nál, meg talán nem is kell csodálkozni.

    A teljes szöveg: http://helpme.viber.com/index.php?/Knowledgebase/Article/View/45/3/is-your-android-compatible-with-viber-system-requirements

    A 10/9 hibás darabbal igazad van, szerintem nincs is olyan ami jó, ha ennyi hibás, DE mivel van rá megoldás és nem egetverő, és utána nekem 2 évig hibátlanul fog futni, hadd ne kelljen lefosoznom. Nyílván ha te vagy én vásárlás előtt látjuk hogy ez a hiba, nem vesszük meg, mert beszarunk hogy ilyen telót nem is szabad venni, de én azt mondom hogy 23ezer forintért nincs jobb a piacon (használtat ne keverjük ide). Ha valakinek nincs még +7ezer forintja egy mini-re akkor vegye ezt meg és ha nem technikai analfabéta akkor nem lesz vele gondja.

    És hiába jó telefon a mini, azt azért ne felejtsük el hogy másfél éve, új korában csúnyán 40ezerért osztogatták, ami nagyon nem afelé billentené az ár/érték versenyt. A vita annak köszönhető hogy másfél évesen lement 30 ropira, így lett esélye arra hogy vaciláljatok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák