Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz #24536576 #33 üzenetére

    Tört appokat passzolom, nem használtam még, csak tudom hogy van olyan is fent.
    Nyilván a szoftveres brigád is pénzért dolgozik, de az bele van kalkulálva az árba, de semmiség az anyagéhoz képest.
    Poweramp helyett a gyári megy most, ennyi a nagy alternatíva, amiért kompromisszumot kell kössek a nagy Googleval szemben. 1 vagyok a több millióból, másnak nyilván több lesz, ők úgyis másfele fognak szagolni. Nekem simán megérte, pedig a váltás előtt kicsit elgondolkodtam hogy mi lesz GMS nélkül. Egy nagy semmi, használom úgy a telót ahogy eddig a korábbiakat is :D
    Sose használtam a mobilos fizetést, a kártya mindig nálam van, ugyanaz a mozdulatsor, mintha teló lenne a kezemben. és jobban is bízom a kártyában. Tudom, a Simple-vel 600 féle más folyamatot el lehet intézni.
    Inkább maradok a megszokott kis régimódi rutinoknál, amiket szintén biztosabbnak látok (és adathalászat veszélye se áll fenn, vagy csak kevésbé :P )

    Böngésző nálam marad a Chrome, Samus nem kell, egyik Samun se használtam. FB az marad FB, Yuotubenak meg a Vanced, ingyen és reklámmentesen.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák