- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
TTTotya
senior tag
-
lezuvius
őstag
-
Fejvadi
nagyúr
Értem, de ebben is Miui lesz.
-
lezuvius
őstag
Nekem gyengènek túnt az akksija,kamerája rossz minősègű kèpeket csinált, infra nem volt olyan jó mint pl. a G3-ban vagy a Note 4-ben, valamint a MiUi egèsz vègig azt èreztette velem,hogy IOS koppintás (huhhh ezèrt mit fogok kapni...) Felüdülès volt használni utána egy Vibe Z2 Pro-t
-
Fejvadi
nagyúr
-
Z10N
veterán
Meg a tablazat szo utan dupla szokoz. Amugy varom mit guritanak. MiPad2-rol van mar valami hir? Tegra X1-t kaphat? Az S800 pedig meg eleg lesz nekem sokaig.
"négy
KyroKryo mag" -
fornettisuti
veterán
-
#16820480
törölt tag
Aham, csak a telefon nem öl meg, ha tervezési hibás. Meg amúgy az említett "nagy" márkák is jelen vannak a kínai piacon, mégsem kell senkinek szinte. Mert drágák, és kb azonos minőséget meg lehet venni féláron.
-
lezuvius
őstag
-
Grodd
tag
-
Fejvadi
nagyúr
-
aelod
veterán
-
Grodd
tag
-
aelod
veterán
-
Grodd
tag
-
#16820480
törölt tag
Miért pont ettől a márkától tartasz? Kik is vannak mostanában az első ötben? A Sony, Motorola, HTC, LG és a többiek nem nagyon

-
daniel909
addikt
Jó csak jöjjön ki hamar meg ne legyen benne gagyi a kamera mert jól hangzik és én nyitnek is rá mert annyi pozitív dolgot olvastam h beprobalnam.
Csak belül meg mindig tartok ettől a markatol valamiért.
-
Fejvadi
nagyúr
Azt írtam hogy a legtöbb még 4.4-en van, nem azt hogy az összes

"...lesz az összes Xiaomira 6.0!"
Addig állj féllábon
Na erre kíváncsi leszek! Szerintem tuti nem!"Folyamatosan javítgatják, csiszolgatják, tesznek bele új funkciókat. (Igaz, néha elcseszik.
)"
Inkább sokszor
Heti egynél többször sosem rontanak el semmit.

-
no more
veterán
Aztán ki mondta, h nincs LP Xiaomira? Akkor a Note 2-őn az pölö mi?
Amúgy meg nem véletlen, h nem erőltetik. A LP nagyjából az android Vistája.
De hogy ne legyenek lemaradva, lesz az összes Xiaomira 6.0! Év vége, vagy 2016 elő negyedéve. Még a másfél éves Redmi 1S-re is lesz!
Hány Samu, Lg, Sony, stb telóra lesz??? Ja! Hogy csak szinte a csúcstelókra, meg max a legújabbakra....
Xiaominál legalább minden héten jön ki rom frissítés. Folyamatosan javítgatják, csiszolgatják, tesznek bele új funkciókat. (Igaz, néha elcseszik.
)
Ennyit a viccről.A LP nagyjából az android Vistája.
Kamu. HTC-n tökéletes és rendesen megtuningolta az üzemidőt.
De hogy ne legyenek lemaradva, lesz az összes Xiaomira 6.0!
Persze, ahogy 5.0 is van az összesre!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
kengyel
nagyúr
Nem rossz a specifikációja

-
bozarjoska
őstag
Aztán ki mondta, h nincs LP Xiaomira? Akkor a Note 2-őn az pölö mi?
Amúgy meg nem véletlen, h nem erőltetik. A LP nagyjából az android Vistája.
De hogy ne legyenek lemaradva, lesz az összes Xiaomira 6.0! Év vége, vagy 2016 elő negyedéve. Még a másfél éves Redmi 1S-re is lesz!
Hány Samu, Lg, Sony, stb telóra lesz??? Ja! Hogy csak szinte a csúcstelókra, meg max a legújabbakra....
Xiaominál legalább minden héten jön ki rom frissítés. Folyamatosan javítgatják, csiszolgatják, tesznek bele új funkciókat. (Igaz, néha elcseszik.
)
Ennyit a viccről.Azt írtam hogy a legtöbb még 4.4-en van, nem azt hogy az összes

"...lesz az összes Xiaomira 6.0!"
Addig állj féllábon
Na erre kíváncsi leszek! Szerintem tuti nem!"Folyamatosan javítgatják, csiszolgatják, tesznek bele új funkciókat. (Igaz, néha elcseszik.
)"
Inkább sokszor
-
SkyLine3000
addikt
Android 6.0... Hahaha még jó hogy a legtöbb telefonjuk 4.4-en van. Vicc
4 giga ram igazán mehetne bele ha már csúcsteló.
Aztán ki mondta, h nincs LP Xiaomira? Akkor a Note 2-őn az pölö mi?
Amúgy meg nem véletlen, h nem erőltetik. A LP nagyjából az android Vistája.
De hogy ne legyenek lemaradva, lesz az összes Xiaomira 6.0! Év vége, vagy 2016 elő negyedéve. Még a másfél éves Redmi 1S-re is lesz!
Hány Samu, Lg, Sony, stb telóra lesz??? Ja! Hogy csak szinte a csúcstelókra, meg max a legújabbakra....
Xiaominál legalább minden héten jön ki rom frissítés. Folyamatosan javítgatják, csiszolgatják, tesznek bele új funkciókat. (Igaz, néha elcseszik.
)
Ennyit a viccről. -
jarlax
tag
Nekem volt mind a kettő telefon (Mi4 még van a családban) pár hónapig nálam, de esküszöm nem sok hasonlóságot véltem felfedezni bennük (talán az, hogy mindegyikkel lehet telefonálni, meg a fém keret). Komolyan nem értem, hogy egyesek miért gondolják úgy, hogy csak az iphone létezik, és minden onnan ered (mint valami őstelefon).
Amúgy a Mi4 szerintem, kimondottan elegáns és szép telefon, és én is remélem hogy a Mi5 hasonló lesz a 4-hez, mivel az lenne a köv telóm. De ez rohadtul szubjektív
-
Fejvadi
nagyúr
Várom már, hogy milyen lesz

-
#65577472
törölt tag
Mi3 sem az egyediségéről híres, van benne nem kevés Nokia N9 feeling. Ettől még persze mocskosul jól néz ki, nekem is volt, imádtam. Nekem nagyon tetszik az a vonal, amit az Mi4-gyel elindítottak, és tovább vittek az Mi Note-nál, hasonló dizájnt várok Mi5-nél is. Radikális változás egész biztosan nem lesz.
-
llaszlo
veterán
Csak legyen valami szép ütős kinézete. Az Mi4 olyan semmilyen tucat kinézetű lett. Bár inkább i5 koppintás.
Remélem az Mi5 megint valami egyedi lesz, mint az Mi3 és nem az iPhonet majmolják. -
otoaak
tag
Neked meg az aláírásodban. Ha már szóba hoztad...

-
mizoli
addikt
-
#65577472
törölt tag
Hallottam én is panaszt rá, de pl Redmi Note 2-n semmi gondom nem volt a nyalókával. Most 4.4 alapú Multin vagyok, ami nem akkora dráma, csak fura, hogy így alakult.
-
Tomi_Ohl
veterán
-
Bambuszpro
tag
Nem kötekedésként de van egy elírás a végén
A táblázat szerint a zesztet végző eszköz
-
#65577472
törölt tag
Android 6.0... Hahaha még jó hogy a legtöbb telefonjuk 4.4-en van. Vicc
4 giga ram igazán mehetne bele ha már csúcsteló.
Elég szomorú, hogy ennyire le vannak maradva a Lollipop frissítéssel.
-
bozarjoska
őstag
Android 6.0... Hahaha még jó hogy a legtöbb telefonjuk 4.4-en van. Vicc
4 giga ram igazán mehetne bele ha már csúcsteló.
-
Danny365
őstag
Itt egy pár órával későbbi teszt, acélosabb multi-core teljesítménnyel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Parkside szerszám kibeszélő
- Milyen légkondit a lakásba?
- Most építs gépet, amíg nem késő! — A várható áremelkedésekről
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- További aktív témák...
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 512GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL //
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB ORANGE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- Samsung Galaxy A55 128GB Normál Állapot,1 Év Garancia
- Moto G86 5G 8/256GB 0-perces Bontatlan 1 Év Garancia
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest





Na erre kíváncsi leszek! Szerintem tuti nem!
)"


