Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    Na gyorsan rendet teszek a fejekben a felmerülő kérdésekkel kapcsolatban:

    ADSL2+ -t a következő modemek tudnak:

    D-Link 321B
    D-Link 320B
    D-Link 360R T1
    D-link 360R C3
    D-link 360R B3
    D-link 380T
    D-link 360T (firmware frissítés után)

    Az első három az, amit az én firmware-em támogat (illetve bármilyen más a BCM 6338-as CPU-ja köré épülő egyportos modemet (potenciálisan Tp-link eszközöket9.

    A 360R T1-re azért írtam, hogy még hivatalosan nem támogatott, mert ahhoz nincs gyári firmware a neten, amit vissza lehetne rá rakni. Tehát aki áttér, az ott is marad. Próbálom kihekkelni a 360R T1-ből a firmware-t és készíteni saját binárist belőle, de lehet hogy ez nem fog menni.

    A régebbi 360R verziók soha nem lesznek támogatva, mert azokban (szutyok) Trendchip chipset van. A régi (c3 és b3) 360R-ek finomhangolásából is írtam már cikket, a logoutos bejegyzéseim között megtalálhatjátok.

    GoodSpeed:

    Nem értem, mire akarsz kilyukadni. Nálad fullos a vonal a spektrumképek alapján, és megy is maximummal. Azt már többször tisztáztuk, hogy a 15megás nettel sosem fogsz 15megával tölteni. Ezt már annyiszor leírtuk, hogy most nem teszem meg újra. Ha elolvasod a kapcsolódó írásokat akkor meg fogod találni a választ.

    headhunter:

    Nem, ahhoz a az OrbMT-t tudom ajánlani avalacnhe SAR módba kell állítani.

    odorgg:

    Az egyportos vagy több portos? Amúgy köszi a visszajelzést.

    A tárcsázás valóban nem megy, azért tudtam megcsinálni multi-annex-re, mert a routing és a többi ehhez kapcsolódó dolog kimaradt a rendszerből.

    kaller1:

    Ne próbáld meg mert nem kompatibilis.

    Többieknek:

    Hát igen, rengeteg munka volt vele: kb. 3. hónapja foglalkozom vele.

    Amúgy készül a következő verzió, abban lesznek színes grafikonok, elkészül a Bit Error Rate teszt, és még nem tudom mi lesz benne ezen kívül. :DDD Lehet ötletelni.

    Valamikor lesz esetleg QLN és Hlog map is a webes felületen, de erre nem merek megesküdni.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák