Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz KROK640 #127 üzenetére

    akkor meg jo aron lehetett volna belole csinalni 2 banyagepet :DDD

    több drón kell ;P

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Frawly #112 üzenetére

    ....es mindig eloadjak a nagyhalalt, hogy deméééénemtudvisszaaaadniiii?


    regebben 0.24h-ban volt nyitva itt a kozelben a Tesco, volt hogy ugy mentem meloba reggel, hogy bementem oda, vettem egy kakaostejet meg 2-3 sajtos stanglit...

    minden ilyen reggel ott volt a parkoloban egy melosjarat kisbusz is, es a penztarnal ugyanazok az arcok akartak mindnennap 10k-sal fizetni kb ugyanazert a csomag felvagott ert es a 3-4 zsemleert

    az, hogy a tegnapi valtaskent kapott apro hova a gyaszba lett, meg mibol gondolja, hogy a penztaros majd 3-400k valtopenzzel jar le a kasszaba...




    masik halalom az a kartyas fizeto, aki kb minden reggel lejatszotta a fuu hat pedig mashol olvassa a kartyat cimu produkciot, aztan nyolc-tiz-tizenensokadjara lehuzva a kartyat "mar" olvasta is

    volt mar, hogy a penztaros is mondta neki, hogy asszonyom, mar min egy hete probalkozik ezzel, de inkabb ketto, es mar reg kicsereltethette volna ezt a bankkartyat, mert mindenki masnak mukodik a leolvaso elsore is
    ....es tenyleg

    amikor legkozelebb "osszefutottunk" a penztarnal, vatta uj kartyaja volt es azt erdekes modon elsore vitte
    de ha nem mondta volna neki a penztaros a cseret, kb a bankkartya lejarataig csinalta volna ezt tovabb igy

    több drón kell ;P

Aktív témák