Hirdetés
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Azonnali mobilos kérdések órája
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Garmin topik
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
belan
addikt
-
tibcsi0407
félisten
-
aelod
veterán
Na, látom már meg is volt a reggeli CH bevitel.

Most én is Xiaomi-t választottam, mert a notch taszít a többieknél.
Viszont a MIUI-t annyira nem szeretem.Mi mix2s?
-
tibcsi0407
félisten
-
aelod
veterán
Próbáltam értelmezni a mondatod, de szerintem már agyadra ment a diéta.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Szóval a következő telefonom is xiaomi lesz. Redmi 5 nagyon jó áron megy most. RN5-ben viszont nagyobb az akku. -
tibcsi0407
félisten
-
aelod
veterán
-
Graphics
Jómunkásember
-
judas13
veterán
Nekem is úton van a Mix 2S. Bár annak az ára nem jó, de cserébe nincs notch.

Yessz tuti frankó lesz!!

-
aelod
veterán
-
Atomgeszi
nagyúr
-
The.Biker
veterán
-
Atomgeszi
nagyúr
Milyeneid voltak?
-
The.Biker
veterán
-
Narasim
aktív tag
User error.
Évek óta a telefonjaimra kelek, és sosem hagytak cserben.
Redmi 3 / Redmi 3 Pro / Redmi 4 Prime / Mi A1.
Egyikkel sem volt ilyen gond.ismétlődő ébresztés van beállítva, kb két éve nem nyúltam hozzá.
szerintem szar telót fogtam ki. folyton valami kínja van. a teljes hangerő kb 60%-a az utolsó 2 gombnyomáskor jön elő. 70%-ig felvéve halk, utána nyomok még egyet a hangerő gombon, ott meg már ordít. nem lineáris a szabályzás. sim kártyákat nem tudod külön ki-bekapcsolni. gagyi.
az eddigieknek nem volt baja, pedig volt alcatel 997d, lenovo s660, honor 4x. -
Viktor0610
MODERÁTOR
-
OCTAMD
őstag
Nem mindenkinek telik 240ezres Xre

-
The.Biker
veterán
(Mindenkinek,aki bekérdezett)
Volt egy pár Sziamiau telóm,azért mondom,hogy nem valami jó. Nem szarok,csak nem a legjobbak,viszont olcsók. Ennyi. Ár/érték arányban verhetetlenek.
Szóval nehogy agyvérzést kapjon valaki,mert ezt mondom. Nyugi,semmi bajom a márkával.
-
tibcsi0407
félisten
Jelenleg 664$. Gearbest-en alacsony volt pár napig, valamint a kiszállítási dátuma kérdéses volt aztán visszament 660 körülire. SPEmall-on is 625 körül volt, de akkor még hezitáltam.
Nem tudtam eldönteni, hogy Oneplus 6, vagy Mix 2S jöjjön a 1+5 helyére, aztán az alapján döntöttem, hogy a notch számomra nem elfogadható és a Mix 2S-nek ígéretesebb a kamerája. -
Ricardo
titán
Nekem is úton van a Mix 2S. Bár annak az ára nem jó, de cserébe nincs notch.

"Bár annak az ára nem jó"
Mennyiért vetted?
-
tibcsi0407
félisten
-
judas13
veterán
Biztosan nem lesz utópia, túl szép lenne, hogy igaz legyen.
Addig vedd a jó árú Xiaomi-kat, amíg tudod.
Veszem!😊
-
Viktor0610
MODERÁTOR
User error.
Évek óta a telefonjaimra kelek, és sosem hagytak cserben.
Redmi 3 / Redmi 3 Pro / Redmi 4 Prime / Mi A1.
Egyikkel sem volt ilyen gond. -
tibcsi0407
félisten
Így van. Nem rúghatják be az ajtót. Ezt csinálta a Huawei is, ha visszaemlékszel. A nagy szerencséjük a szolgáltatós mobilokkal volt.
-
tomboy0013
veterán
Te már csak tudod mi történt a múltban emberek millióinál
Aranyos mikor valaki a saját gondolatait kőbe vésett tényként állítja be egy olyan dologgal kapcsolatban ami milliók személyes döntéseire vonatkozik. Fingod nincs mennyi ember váltott Samsung-ról Huawei-re eddig ez az abszolút igazság.30: Az a baj a jövőre vonatkozó joslatokkal, hogy a jelenre alapoznak ami már önmagában sejteti a tévedés lehetőségét, mivel a dolgok nem állandóak. A Samsung sem lesz örökké elől, most megy neki a szekér,de könnyen megváltozhat a helyzet és meg is fog. Könnyen lehet a Xiaomi taszítja le hosszú távon a trónról, de az is lehet, hogy valami amit még nem ismerünk.
-
Ricardo
titán
Ez is jogos, viszont azt mérlegelni kell, hogy elég sok eladást generál a Xiaomi az olcsó termékeivel, amiket 0 közeli haszonnal ad, vagyis ez nem teljesen igaz.
A Xiaomi célja, hogy a legalsó szegmensben is őket vegyék, ne pedig a B-ZS kategóriás szir-szarokat.
Az ok egyszerű: Ha elégedett a felhasználó az olcsó kategóriás termékkel, akkor nagyobb eséllyel vesz majd új készüléket a Xiaomitól. Nem mellesleg a terjeszkedésben az ismeretlen piacokon nagyon nagy ereje van annak, hogy az emberek egymás között informálódnak a termékről.
Csomó ismerős pl úgy vásárol készüléket, hogy ismerőse mondta, hogy a Xiaomi jó. Megnézi, kipróbálja és veszi, ha tetszik neki. Ha nem, akkor megy a Samsungra/Huawei-re/LG-re/Sony-ra, aztán picit magasabb áron kap valamit, lehet az ő igényeinek megfelelő lesz az is. Ha nem, akkor van gubanc. Almát nem említem, más a felhasználói köre, vagy inkább bázisa.
A Samsungnak a marketingje nagyobb, a Xiaomi ezt "olcsóbban" oldja meg.
"Csomó ismerős pl úgy vásárol készüléket, hogy ismerőse mondta, hogy a Xiaomi jó. Megnézi, kipróbálja és veszi, ha tetszik neki. "
Az én környezetemben is ez a helyzet. Egyre több ember hall róla, és egyre többen veszik.
akinek van a környezetemben, azok elégedetten használják. -
Graphics
Jómunkásember
Ez is jogos, viszont azt mérlegelni kell, hogy elég sok eladást generál a Xiaomi az olcsó termékeivel, amiket 0 közeli haszonnal ad, vagyis ez nem teljesen igaz.
A Xiaomi célja, hogy a legalsó szegmensben is őket vegyék, ne pedig a B-ZS kategóriás szir-szarokat.
Az ok egyszerű: Ha elégedett a felhasználó az olcsó kategóriás termékkel, akkor nagyobb eséllyel vesz majd új készüléket a Xiaomitól. Nem mellesleg a terjeszkedésben az ismeretlen piacokon nagyon nagy ereje van annak, hogy az emberek egymás között informálódnak a termékről.
Csomó ismerős pl úgy vásárol készüléket, hogy ismerőse mondta, hogy a Xiaomi jó. Megnézi, kipróbálja és veszi, ha tetszik neki. Ha nem, akkor megy a Samsungra/Huawei-re/LG-re/Sony-ra, aztán picit magasabb áron kap valamit, lehet az ő igényeinek megfelelő lesz az is. Ha nem, akkor van gubanc. Almát nem említem, más a felhasználói köre, vagy inkább bázisa.
A Samsungnak a marketingje nagyobb, a Xiaomi ezt "olcsóbban" oldja meg.
-
AMD Power
titán
Samsungról sem váltottak sokan Huaweire. Max csak azok akiknek Samsung Mini meg a többi régi ótvar Samsung telefonjuk volt. Akinek aránylag újabb Samsungja van azok biztos nem. Akinek S arról nem is beszélve.
-
Ricardo
titán
-
aelod
veterán
Indokold már meg miért nem valami jók. Honnan veszed, hogy eljut a hüvely szintjére? Néztél mostanában flagship árakat náluk és a xiaominál? Ez nem a valóság hanem spekuláció.
A kettő nem ugyan az.(#9) PowerBuldog
One+ nem önálló gyártó. Egy készülékes almárka. Xiaomi jóval nagyobb piacot fed le, és nem csak mobiltelefon szinten.
-
AMD Power
titán
Huawei kezdhet aggodni. De foleg csak ok. Egy Samsungot nem igazan fogja erinteni.
-
Graphics
Jómunkásember
Ha már a részvényesek is tulajdonosok lesznek, akkor nem csak Lei Jun fog diktálni, mivel a részvényeseknek is meg kell majd felelni.
Most 10%-ot fognak kibocsájtani, de lehet lesz ott még több is idővel.
Utópiában megfelelő az elképzelésed.
Egyébként pedig az az 5% semmit nem jelent. Ha globálisan jobban terjeszkednek és szervicenterek, marketing, több alkalmazott díját ki kell fizetni, akkor az szépen beleépül majd az árba.
Pont, ahogyan a Huawei-nél is nőttek az árak a kiadásokkal, itt sem lesz ez másképp.
Elég csak a Redmi Note, vagy a Mi széria áremelkedését megnézni évről évre.Jelen pillanatban picit máshogy terjeszkedik a Xiaomi mint a Huawei.
Xiaomi előbb forgalmazó partnereket keres. Ezzel kisebb rizikót vállal be .
@Herreløse: Ha írsz valamit, alap, hogy alá is támasztod ....
-
tomboy0013
veterán
Miért nem jók? Eddig a személyes tapasztalatom és a felhasználók visszajelzései alapján pont az ellenkezőjét mondom.
-
The.Biker
veterán
Olcsó,de legyen is az,mert nem valami jók ezek a Xiaomi-k. Hamarosan eljutnak a Huawei szintjére.(árban)
Aztán ébresztő fel!
A mesének vége!
Ki az álomvilágból,ez a valóság! -
Picco
addikt
nekem mult heten jott meg az elso Xiaomi keszulekem egy Mi Mix 2 kepeben, doboz, telo, szoftver siman samsung s/iphone szinten van, 6/64GB volt a legkissebb modell(nekik nem faj a DDR4 aremelkedes) es potom £280-ba megallt. Ali/Xiaomi official shop.
S8/S8+ -ami kb 4-5 honappal oregebb telefon- meg most is £450-£500, a legolcsobb. -
Eugene Roe
őstag
Victory needs no explanation!
LG, HTC-nek aztán jól bevállt a hagyományos felállás...
nem vállaltak hagyományos versenyt, ezért csináltak egyet maguknak! -
vicze
félisten
"Pontosan ez lesz az, amibe a részvényesek majd szépen belekotyognak"
Ebbe a górénak és az egész cégvezetési filozófiának is gondolom azért lesz egy két szava.
"Lei Jun, a cég alapítója szerint a jövőben is tovább folytatják a kikövezett útvonalat, és nem szeretnének 5 százaléknál nagyobb nyereséget elérni , mert az már szembemegy szemléletmódjukkal.
Amennyiben Lei szerint ez a jövőben mégis összejönne, feltétlenül kárpótolják valahogyan felhasználóikat, ami túlzás nélkül példamutató hozzáállás a gyártó részéről, noha nem is annyira meglepő sajátos stratégiai modelljükhöz mérten, melyről példát vehetnének a nyugati gyártók.
A Xiaomi ugyanis előállítási költségért adja összes okostelefonját, ami az első hónapokban talán veszteséges lehet, azonban ahogy csökken az alkatrészek ára, úgy növekszik a gyártó nyeresége is, és mivel egyes modelljeik hosszabb távon maradnak a piacon, így képesek idővel csinos nyereségre szert tenni."
"példát vehetnének a nyugati gyártók."
Mivel Xiaomi szinte 1:1-ben az Amazon modelljét követi(átlagosan 1% alatti profit arány 13év alatt), így ezek szerint Amazonról kéne példát venni...
-
vicze
félisten
Nagyon kíváncsi leszek a pénzügyi reményekre, ezek szerint azokat vagy rendbe rakták, vagy kitalálták hogy trükközzenek megfelelően.
-
Atomgeszi
nagyúr
Biztosan nem lesz utópia, túl szép lenne, hogy igaz legyen.
Addig vedd a jó árú Xiaomi-kat, amíg tudod.
Nekem csak az nem tetszik, hogy az ár megy fel, a feature-k ( amik a régebbi modellekben alap volt) meg csökkennek.

-
tibcsi0407
félisten
Biztosan nem lesz utópia, túl szép lenne, hogy igaz legyen.
Addig vedd a jó árú Xiaomi-kat, amíg tudod.
-
judas13
veterán
Ha már a részvényesek is tulajdonosok lesznek, akkor nem csak Lei Jun fog diktálni, mivel a részvényeseknek is meg kell majd felelni.
Most 10%-ot fognak kibocsájtani, de lehet lesz ott még több is idővel.
Utópiában megfelelő az elképzelésed.
Egyébként pedig az az 5% semmit nem jelent. Ha globálisan jobban terjeszkednek és szervicenterek, marketing, több alkalmazott díját ki kell fizetni, akkor az szépen beleépül majd az árba.
Pont, ahogyan a Huawei-nél is nőttek az árak a kiadásokkal, itt sem lesz ez másképp.
Elég csak a Redmi Note, vagy a Mi széria áremelkedését megnézni évről évre.Várjuk ki a végét, hogy utópia lesz vagy sem. A sok Nostradamusnak én addig sem hiszek. Remélem nem nekik lesz igazuk.
.....
pusszycat
Ricardo kollegával értek egyet én is ezügyben.
...........
Silenc3Hun
Ne zárjuk ki ezt az opciót sem. Jogos.
-
tibcsi0407
félisten
"Pontosan ez lesz az, amibe a részvényesek majd szépen belekotyognak"
Ebbe a górénak és az egész cégvezetési filozófiának is gondolom azért lesz egy két szava.
"Lei Jun, a cég alapítója szerint a jövőben is tovább folytatják a kikövezett útvonalat, és nem szeretnének 5 százaléknál nagyobb nyereséget elérni , mert az már szembemegy szemléletmódjukkal.
Amennyiben Lei szerint ez a jövőben mégis összejönne, feltétlenül kárpótolják valahogyan felhasználóikat, ami túlzás nélkül példamutató hozzáállás a gyártó részéről, noha nem is annyira meglepő sajátos stratégiai modelljükhöz mérten, melyről példát vehetnének a nyugati gyártók.
A Xiaomi ugyanis előállítási költségért adja összes okostelefonját, ami az első hónapokban talán veszteséges lehet, azonban ahogy csökken az alkatrészek ára, úgy növekszik a gyártó nyeresége is, és mivel egyes modelljeik hosszabb távon maradnak a piacon, így képesek idővel csinos nyereségre szert tenni."
Ha már a részvényesek is tulajdonosok lesznek, akkor nem csak Lei Jun fog diktálni, mivel a részvényeseknek is meg kell majd felelni.
Most 10%-ot fognak kibocsájtani, de lehet lesz ott még több is idővel.
Utópiában megfelelő az elképzelésed.
Egyébként pedig az az 5% semmit nem jelent. Ha globálisan jobban terjeszkednek és szervicenterek, marketing, több alkalmazott díját ki kell fizetni, akkor az szépen beleépül majd az árba.
Pont, ahogyan a Huawei-nél is nőttek az árak a kiadásokkal, itt sem lesz ez másképp.
Elég csak a Redmi Note, vagy a Mi széria áremelkedését megnézni évről évre. -
Ricardo
titán
Gondolom megjelenéskori árról beszélnek.
Én úgy értelmezem a kijelentést, hogy nem tesznek rá többet, mint öt százlék.Tehát amennyibe nekik kerül összesen. ha drágább alkatrészből teszik össze a végösszeg is nagyobb.
Hogy később hogy alakul a már piacon lévő termék ára, milyen ütemben csökken, az már egy másik kérdés.
-
pusszycat
nagyúr
-
Ricardo
titán
-
Silεncε
őstag
-
pusszycat
nagyúr
"Pontosan ez lesz az, amibe a részvényesek majd szépen belekotyognak"
Ebbe a górénak és az egész cégvezetési filozófiának is gondolom azért lesz egy két szava.
"Lei Jun, a cég alapítója szerint a jövőben is tovább folytatják a kikövezett útvonalat, és nem szeretnének 5 százaléknál nagyobb nyereséget elérni , mert az már szembemegy szemléletmódjukkal.
Amennyiben Lei szerint ez a jövőben mégis összejönne, feltétlenül kárpótolják valahogyan felhasználóikat, ami túlzás nélkül példamutató hozzáállás a gyártó részéről, noha nem is annyira meglepő sajátos stratégiai modelljükhöz mérten, melyről példát vehetnének a nyugati gyártók.
A Xiaomi ugyanis előállítási költségért adja összes okostelefonját, ami az első hónapokban talán veszteséges lehet, azonban ahogy csökken az alkatrészek ára, úgy növekszik a gyártó nyeresége is, és mivel egyes modelljeik hosszabb távon maradnak a piacon, így képesek idővel csinos nyereségre szert tenni."
És mi van ha emelkednek az alkatrész árak?

-
judas13
veterán
Pontosan ez lesz az, amibe a részvényesek majd szépen belekotyognak.

Így is emelik az árakat. Minden évben egy pici. Pontosan úgy, ahogy a Huawei is tette. Aztán most hol tartanak.."Pontosan ez lesz az, amibe a részvényesek majd szépen belekotyognak"
Ebbe a górénak és az egész cégvezetési filozófiának is gondolom azért lesz egy két szava.
"Lei Jun, a cég alapítója szerint a jövőben is tovább folytatják a kikövezett útvonalat, és nem szeretnének 5 százaléknál nagyobb nyereséget elérni , mert az már szembemegy szemléletmódjukkal.
Amennyiben Lei szerint ez a jövőben mégis összejönne, feltétlenül kárpótolják valahogyan felhasználóikat, ami túlzás nélkül példamutató hozzáállás a gyártó részéről, noha nem is annyira meglepő sajátos stratégiai modelljükhöz mérten, melyről példát vehetnének a nyugati gyártók.
A Xiaomi ugyanis előállítási költségért adja összes okostelefonját, ami az első hónapokban talán veszteséges lehet, azonban ahogy csökken az alkatrészek ára, úgy növekszik a gyártó nyeresége is, és mivel egyes modelljeik hosszabb távon maradnak a piacon, így képesek idővel csinos nyereségre szert tenni."
-
#29263560
törölt tag
-
fuze
őstag
-
tibcsi0407
félisten
Vagy a OnePlus

Szintén jó példa. A 6-os is már 600$ felett lesz, ha igazak a pletykák.
-
PowerBuldog
veterán
Pontosan ez lesz az, amibe a részvényesek majd szépen belekotyognak.

Így is emelik az árakat. Minden évben egy pici. Pontosan úgy, ahogy a Huawei is tette. Aztán most hol tartanak..Vagy a OnePlus

-
Narasim
aktív tag
rohadt volna le a kezem mikor rányomtam a rendel gombra!

ma reggel épp ébreszteni nem volt kedve. frissítésenként valami új f@szságot csinál. legutóbb bluetotth file küldés nem ment vagy fél évig.
redmi fos 3 -
tibcsi0407
félisten
Pontosan ez lesz az, amibe a részvényesek majd szépen belekotyognak.

Így is emelik az árakat. Minden évben egy pici. Pontosan úgy, ahogy a Huawei is tette. Aztán most hol tartanak.. -
RRamstein
tag
-
#29263560
törölt tag
-
RRamstein
tag
Azért várjuk ki a végét
ha hivatalosan is kapható lesz itthon akkor egy bő 10-15 ezer ropival bőven feljebb mászik a készülékek ára -
judas13
veterán
Így tovább!!👍
-
fuze
őstag
Jól mutat az iPhone cikk felett
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Ricardo
titán
Ez egy jó hír. Remélhetőleg elóbb utóbb nálunk is nyitnak egy boltot.
"és az ígéretek szerint a gyártó sosem fog tekintélyes hasznot rátenni remek ár/érték arányú készülékeire."
Ennek meg különösen örülök.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS)
- Gurulunk, WAZE?!
- Robotporszívók
- Gothic Remake - Fókuszban a harcrendszer
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- PH!otósok beszélgetős, offolós topikja
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- További aktív témák...
- Iphone 14 Pro Max 128gb 81% aksi - Független KORREKT ÁRON
- Samsung Galaxy S23 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 15 Pro 128 GB Natural Titanium 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- iPhone 17 Pro max 256GB gyári független 2027.12.22. Apple jótállás
- GIGABYTE 2TB NVMe M.2 SSD 2280 Gen3 SSD
- GIGA AKCIÓ! 5G Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 i7-1280P 16GB 512GB Nvidia T550 4GB FHD+ IPS 1 év gar
- iPhone 11 Pro 64GB 100% (3 hónap garancia)
- Vállalom Xiaomi Okoskamerák szoftveres javíttását
- HIBÁTLAN iPhone 16E 256GB Black -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5607, 100% AKKSI
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)





Aranyos mikor valaki a saját gondolatait kőbe vésett tényként állítja be egy olyan dologgal kapcsolatban ami milliók személyes döntéseire vonatkozik. Fingod nincs mennyi ember váltott Samsung-ról Huawei-re eddig ez az abszolút igazság.
nem vállaltak hagyományos versenyt, ezért csináltak egyet maguknak!


