Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz joey04 #56 üzenetére

    Nos, hogy megnyugtassalak, én utálom a nokiát mint a $zart!! :DDD
    Én SE fan vagyok, és azt mondanám vegyél P990-t vagy K810-et...
    Samsungot ne vegyél, ők nem telefont gyártanak hanem kijelzőt, meg tv-t. (Elnézést a Samsung fanoktól, de ebben a telefonban most nagyot csalódtam)
    És most el kell ismerjem, az N95 tényleg ott van és bár lehet hogy iszonyat drága, ha megteheted vedd meg! Szerintem nem fogsz csalódni!

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Dr.Anonymus #61 üzenetére

    A P990-et azért írtam mert lehet hogy ronda, de finom :DDD
    Legalábbis tudása alapján a többihez képest... Bár ma már nem olyan erős az a kamera – mindegy.
    Ami nem tetszik ebben a Samsungban (sem) az a kinézete. A P990 se szép de az legalább nem olyan ''szemüveges'' mint ez. Fehér gombvilágítás, hmm.. Kissé olyan mint a 40-es 50-es években a csöves rádiók háttér lámpája, hogy lásd melyik frekire tekerted az adást..
    A legkiemelkedőbb gomb a céltábla közepén a wapra meg netre (?) visz fel. :( Hát kösz, sztem ez nem sokaknak kell, akiknek meg igen, nem ilyen telefont vesznek.
    Még mindig nem lehet a telefonálást felvenni... de mért nem? Már a ma mankósnak számító fogyatékos SE T300-asom is fel tudta venni a beszélgetéseket a kemény 400 KB memóriájába. 60 perc diktafon. Ehhez külön kódolást kellett írni a teló firmware-jébe, hogy ne lehessen a memóriát kihasználni? Nem azért mert nekem több is kellene, de mért kell ilyeneken fáradni?
    FM rádió van, de nincs RDS. Oké. De ha már arra vették a fáradságot hogy megnézzék melyik frekin van melyik adó, akkor az a filléres RDS sem lenne bele nagy lux.
    Nah jó oké, mondjunk akkor pozitívumot is.
    240x320-as tft. Nem mai darab, de elmegy. Videó szintén oké.
    Rezeg meg csörög egyszerre! OH YEAH! :C
    Ezt már az ütőfegyvernek minősülő tolószékes T10-esem is tudta. Béke poraira.

    Egyébként semmi bajom a telefonnal.

    N95: Egyelőre ugye mint azt már láthattuk, bétás cucc, mint – gondolom – ez is. Én sem rajongok a Nokiáért, de ha kb 3 hónap múlva megveszi a fórumtárs, csak nem lesz már bétás sw. Amúgy ha lenne rá pénzem sem vennék N95-öt.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz AS #74 üzenetére

    És ha látok pl. egy UFO-t akkor felhívom? :DDD

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz legiaap #78 üzenetére

    Kérdezte sztem mi a gáz a telóval én meg megmondtam. Sztem senkinek nem esett bántódása. Te is szoktál fikázni ha már itt tartunk ;) Ez van, ez egy ilyen világ. Nem rosszindulatból fikáztam, gondolom Te sem, és végülis nem fikáztam mert dícsértem is :D
    Amúgy meg az U700 már azért jobb :)

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés