Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    kövezzetek meg!
    szerintem nem néz ki rosszul.. bár felénk valószínű nem lesz kapható, ha kapható is lesz akkor is biztos majd, hogy nem ennyiért... pedig én ha majd veszek egyszer valamit, az biztos, hogy csak olyat aminek van valódi qwerty vagy qwertz billentyűje.. és legyen olcsó... nem használom én szinte semmire (majdnem hogy) .. legyen benne még java és (ha isten is akarja) wifi.. (bár ez már talán túlzás, de miért ne..) ... jólenne bele egy jó kamera, és kifújt.. nem akarok én gigaherczes procit bele és 2tonna memóriát..
    olcsót vennék így is-úgy is ... nincs értelme nekem drágát venni.. úgy se használom... 3000Ftos töltés elég nálam úgy 9-10 hónapra és köszöni elvan a telefonom.. és nem úgy, hogy sosincs rajta pénz.. gyak én annyit telefonálok, hogy ráfizetéses ügyfél vagyok a szolgáltatónak :DDD ...pusztuljon meg az összes..de nem fogok telefonálni.. akkor se telefonálnék szerintem többet ha ingyen lenne a hívás...egyszerűen utálom (a hanghívást.. és a töpszli sms-t is az ára mellett..) és nem érdekel (el is felejtettem.. e-mail kliense legyen, de az mindenképp)..

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák