Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UFC

    aktív tag

    válasz wozzy #19 üzenetére

    Nézőpont kérdése. Ha a telefon jobb sarka a tenyered közepében van és úgy fogod akkor nem éred el a kijelző sarkát fogásváltás nélkül. Tudod hány emberrel fogtam kezet a keze elveszett az enyémben ő tepsifonnal nyomta én meg nem. Fogás váltással én is elérem bármelyik kijelző sarkát. 5" és az fölött már fogásváltás nélkül elég kevés embernek megy.

    Szóval inkább maradjunk annyiban kinek mi. Van akinek kisebb kijelző is elég és kényelmesebb valakinek meg a nagyobb. Bár ha megnézed nem véletlen csinálnak majdnem minden csúcskészülékből is egy Kis változatot.

    Arról nem beszélve hogy mikor az iPhone kijött hol voltak a full érintőképernyős telefonok??? Sehol utána jöttek meg csak. Most az hogy elkezdték növelni mint a bolond hát.... A hardvert is növelik az androidos telóknál, az iPhone-ban még mindig csak 2 magos proci 1GB RAM van és?? Közben a teljesítmény megegyezik szóval... Jah és akkor a megapixel számháborúról ne is beszéljünk. Elég csak megnézni itt mobilarénán a kamera tetszett.

    Ujjlenyomat olvasot sem az Apple találta fel de ő megcsinálta és utána lám a Samsungban is lett... Szerintem kár vitázni ezen hogy ki kit követ stb.

    Mindenki követ mindenkit illetve a trendet. De minden telefongyártó mást lát célszerűnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák