Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cidan

    tag

    Hibáztak a reklámmal, az tény, de akkor sem lenne szabad elterelnie a figyelmet az újítások, vagy mondhatni innovációk fontosságáról.
    A GS3 hardwerikusan jelent innovációt ami egyfajta húzóerő itt a mobilpiacon, de ez a Lumia viszont a mindennapok során fontossá váló funkciókat "forradalmasítja"(sztem).
    Nem igazán értem a tisztelt fórumozó társakat. Nem tudom eldönteni, hogy valóban én tekintek-e ennyire elfogultan ezekre az újításokra, magára a készülékre, vagy egész egyszerűen ti nem érzitek ezek jelentőségét.
    Nincs értelme halandó embernek a PureView kamera? Nekem igen is lenne rá igényem, pedig nem vagyok fotós...egy családi vagy éppen baráti összejövetelnél én nagy hasznát tudnám venni, hogy megörökítsük az adott este emlékeit és nem egy fekete-sárgás pacát kellene bámulnom, amikor visszanézem. Vagy éppen tudnák készíteni egy "normális" videót a telefonommal, nem az össze-vissza pattogó, elmosódó fajtákat, amiket a mostani csúcskészülékek nyújtanak. Számomra igenis egy, a mindennapokban használható funkciókat tenné ezerszer kényelmesebbé, és nem utolsó sorban szebbé.
    A kesztyűvel is vezérelhető kijelzőről meg ne is beszéljünk. Télen nem kell lefagyasztanod a kezed azért, hogy tudj egy kicsit netezni. Arra viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez a megnövelt feszültségű, egyedi IPS panel mennyivel nyújt szemlátomást folyamatosabb működést és milyen színvilággal szuperál.
    Számomra úgy néz ki, hogy mostanra értek be a Nokia eddigi kutatás-fejlesztései, amikre amúgy is rettentő nagy hangsúlyt fektet. Kíváncsian várom, hogy mit tartogat még a következő 4-5 évre.

    Még mielőtt leoltotok, nem azt mondom, hogy a Nokia elhozta az okostelefonok új korszakát, de mégis kiszélesíti azok jelenlegi funkcióinak felhasználási területeit. Sztem próbáljátok meg elfelejteni ezt a reklám dolgot, meg az egyéb fricskázást, hogy "ezek után ugyan mit higgyek nekik?" dumát....akármekkora baki is volt.
    Mindenesetre bármennyire is úgy tűnik az írásom alapján, nem...nem vagyok Nokia fan.

Új hozzászólás Aktív témák