- Újradefiniálja a Xiaomi 17, milyen egy kompakt csúcstelefon
- iPhone topik
- Apple iPhone Air - almacsutka
- Motorola ThinkPhone - gondold végig kétszer!
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Milyen okostelefont vegyek?
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
Hirdetés
(használd a CYBSEC25PH kuponkódot további 20 ezer ft kedvezményért!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Namelesske
addikt
válasz
CPT.Pirk #341 üzenetére
Nekem ez a debian tényleg olyan volt mintha vissza repültem volna az időbe az Ubuntu 8.04 egyik belsős Alpha verzióját próbáltam volna, vagy valami. Talán hivatalokba, meg más helyekre nagyon jó lehet a debian a "kiforrottságával" ott úgyis tesztelnek mindent, hogy crashel vagy nem crashel meg ha kell saját maguknak is javítják (szép álom), de otthonra valahogy én nem tartom jónak a Debiant. Ennél egy frissebb, de hasonlóan stabil verzió lehet a befutó. Úgyhogy a versenyemben elsőkén az Ubuntu, másodjára a Debian, majd a Fedora is kiesett.
Az Ubuntu a csapnivaló hardver támogatás miatt, a Unity és a KDE verzió kukázása miatt. A Debian az elavultsága miatt (biztos van frissített verzió, de én nem akarok snapshotot használni). A fedora meg szintén a hardver támogatás miatt. Az Open Suse Gnome is kiesett a Gnome Shell miatt. Úgyhogy most az van hogy meglátjuk hogy A Fedora alá felhaxolt ati driver, vagy gyárilag Működő OpenSUSE fog jobban beválni.
Viszont ami minden verziónál rossz volt:
Rohadtul pörög a venti, és 90 fokon járatja a procit és a GPU-t. És az Akku idő is a felére csökken.
Egyébként a proci skálázása működött faszán, még cpu ütemezőt is tudtam váltani. Jó lenne kipróbálni ATI driverrel is, le is van töltve, csak ugye Live-ban nem tudom tesztelni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Battlefield 6
- Cudy routerek
- Óvodások homokozója
- Újradefiniálja a Xiaomi 17, milyen egy kompakt csúcstelefon
- iPhone topik
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Apple iPhone Air - almacsutka
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- Kés topik
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3356
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i9 10900KF 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3080 10GB RAMPAGE Shiva A-Data 750W
- Keresünk dokkolókat
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black - 1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen,MS3489
- Dell és HP szerver HDD caddy keretek, adapterek. Több száz darab készleten, szállítás akár másnapra
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest