Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz -=RelakS=- #105 üzenetére

    Megmondhatod most is, illetve vannak eltérő featurek, ezért kell is. Három platform van: Aplite (classic és Steel Pebble), Basalt (Time-ok), és a Chalk, ami a Time Round kerek kijelzője miatt egy külön történet. De a jelenlegi felbontás 144x168, ami miatt még messziről is látod a pixeleket, ez nagyítva nem tudom hogy festene... Egyébként emiatt talán értelme se lenne a dolognak, szerintem senki nem használna egy kétszer akkora felbontású Pebblen pl egy Aplite appot, főleg hogy egyik sem létkérdés, ez nem okostelefon, nem dőlsz a kardodba ha mondjuk az Uber appra várni kell kicsit mert még nem jött ki egy esetleges új órához az update. Előveszed a telefonod, és rendelsz arról autót :) Szóval talán ezért nem görcsölnek azon, hogy belemókolják az SDK-ba a skálázási funkciót.

    Tehát ez egy kicsit más világ, pl. 24Kbyte a max méret Aplite esetén, figyelned kell rá, hogy ne legyen sok mozgó cucc a képernyőn (szopja az akkut), mennyit és hogyan kommunikálsz a telefonnal, stb stb... Amúgy valahol bájos, illetve nekem tetszik az egyszerűsége, meg marhajó a community is.

Új hozzászólás Aktív témák