Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gubacsino

    aktív tag

    válasz Goose-T #92 üzenetére

    Mindig tanul valamit hasznosat az ember :P
    ŐŐŐ Nyomatékban, fordulatszámban, lóerőben, végsebességben a "combosabb" fűnyíró milyen értékekkel is rendelkezik? ;]

    Csak mert ráérek, játszunk ;)
    Pl: szerintem combosabb fűnyíró

    Husqvarna Rider 111B: LE 9 / KW6.8 / Henger űrtartalom 344cm³ /Végsebesség 7KM/h
    Ferrari 308 GTB LE 240 / KW190 / Henger űrtartalom 256cm³ /Végsebesség 290km/h

    De itt van egy igazán combos fűnyíró, amiért már simán autó lehet kapni... de még ez sem...
    azért le a kalappal ügyes próbálkozás volt :R

    Egy adat, mérőszám alapján a több az = erősebb? Pont ezt csinálja az MTK ;)

    ( #93) Ed3r_X_

    Oké, de mi jön majd a 8db Cortex A7 után? 32db Cortex A2 :F
    Az előre viszi az ipart? Az szolgálja majd a USER valódi érdekeit? Vagy tényleg csak "parasztflashbang" :))
    Autós hasonlatnál maradva, ha Ferrarim lenne, pont nem érdekelne más, csak az élmény. Akkor elfogadom hogy benzinkúttól benzinkútig megyek, élvezem a sebességet, és pont nem a benzinfogyasztás kötne le. Valamit, valamiért.

    Hogy meg HTC X LTE :F pont hogy egy HTC nyúl bele legjobban az androidba. Ehhez hozzájönnek az egyedi felhasználó szokások. A telepített, nem optimalizál appok. stb. A Haier W910 (nek utána kellet néznem mi is) meg gyári, érintetlen android van. Fogyasztás alapján nincs értelme összevetni őket. A HTC telefonja jóval több szolgáltatást nyújt egyedi felhasználó felületével, több third party alkalmazás fut a háttérben, ezért jobban is meríti az akkumulátort? Valamit valamiért... Túl sok a független változó. Objektíven csak a procioról egy telefon típus alapján, elég keveset lehet megtudni. (szvsz)
    Lehet mérni is... fogyasztást, számítási teljesítményt, az számomra relevánsabb lenne.

    És igen, A15öst használok :B (pusztuljanak az esőerdők ;] Reggeltől - Estéig még így is marad 10-20% nafta (nálam) Ha nem bír biztosan két napot, tehát másnap napközben kéne felrakni, akkor nekem pont feleslegesen takarékoskodik. Bármi is legyen az.
    Hogy egy program telepítése, indítása, futtatása, pillanatok alatt zajlik. A TASK ok között váltás, hogy 10 programmal korábbi is ott figyel, hogy egy hívás után még egy erőforrás igényű játék közben sem zár be minden app, sőt, ott folytatom ahol abbahagytam, de ha éppen böngészem sem kezdi előröl betölteni az oldalt, hogy a rendszer recenés, gondolkodás nélkül teszi a dolgát nekem megteszi. Igen persze,minden bizonnyal így van, az A7esknél is.... Hogy a fentiekért cserébe esténként töltöm, ez a "kényelmetlenség" belefér nálam.

    ...Tapasztaltam mi a különbség felhasználó élményben a Celeron és az i3 as között... maradok az utóbbinál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák