Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz tybsen #35 üzenetére

    Jegyzetelésre nem is praktikus szerintem ez a megoldás. :D Arra még mindig jobb a billentyűzet, vagy egy igazi papír.
    Mondjuk én ezért is vagyok dilemmában, mert mindenképpen szeretnék a jövőben egy rajztáblát, csak még azt nem sikerült eldöntenem, hogy milyen formában.
    Ha egy iPad-et választanék, annak mindenféleképpen meglenne az az előnye, hogy rajztábla és kvázi-PC egyben, viszont a 2-in-1-t, mint form factort sokkal jobban szeretem, mert kényelmesebb gépeléshez, és mellette még mindig lehet tabletként is használni (persze ez relatív, de engem nem zavar a 12-13" méret benne), viszont Win10-et meg nem akarok, de Linuxra illetve ChromeOS-re nemigen vannak normálisabb rajzprogramok (Adobe, Corel, stb) így a másik alternatíva egy Mac lenne + rajztábla, csak az meg lényegesen költségesebb egy iPad-hez képest. Mégegy lehetséges alternatíva lenne egy Mac + iPad, utóbbit pedig rajztáblaként is lehet majd használni a sidecar segítségével, és végeredményben ez tűnik még a legjobb megoldásnak nekem, mert így a két világ előnyeit megkapnám, csak cserébe ez még a hagyományos rajztáblás megoldásnál is költségesebb, persze cserébe jobb is.
    Van erre valami topic? :DDD

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Új hozzászólás Aktív témák