Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    válasz enginev3.0 #30 üzenetére

    Már akinek fontosak a mai kamerák közötti kis különbségek, meg úgy egyáltalán a kamera ;)

  • -FreaK-

    veterán

    válasz enginev3.0 #56 üzenetére

    Szerintem viszont ez nem csúcskategória ár, és a különbségek tényleg kicsik.
    Ár:
    a 7 Pro modell árát a nagyobb kijelző és az 5G miatt én az S10 5G-hez hasonlítanám, és most nem néztem utána, de úgy rémlik, hogy az 5G Samsung $100-150-el lesz drágább mint az S10+, én így itt arra számítok, hogy Magyar valutában lesz legalább 100e Ft különbség az OP javára. Viszont ha még csak a sima S10+ Telekomos listaárát nézzük, ami 325e Ft, akkor jókora árelőnyben lesz az OP7 Pro, persze ha igazak a pletykák.

    Kamera:
    Mikor a 6-ot vettem, rengeteg kamera összehasonlító tesztet (is) néztem, és akkor arra jutottam, hogy hol az egyik képe jobb, hol a másiké, helyzettől függően. Talán több feature-t tudott a Samsung S9+, de olyan egyértelműen nem csinált jobb képeket, minden esetben.
    Persze, hogy idén mi lesz a helyzet azt még nem tudjuk, várjuk ki a végét.

    Összességében én azt mondom, hogy még mindig jó ár/érték arányt fog jelenteni, relatív a többi csúcsmodellhez képest.
    Azt viszont én is nagyon bánom, hogy több olyan feature-t is az 5G modellhez kötnek amit szeretnék (90Hz, nagyobb kijelző, nagyobb aksi), ellentétben az 5G-vel amit rohadtul nem. Így aztán fizethetném meg az 5G felárát is ha a többi dolgot akarom, és így az ára is már magasabb amit én egy telefonra költeni szeretnék, attól függetlenül, hogy objektíve jó ár/érteknek tartom ma a piacon.
    Tavaly ilyenkor az OP6 alapmodell 160e fölött volt kicsivel átszámítva, arra azt még azt mondtam oké (bár én nagyobb modellt vettem, tokkal, üveggel együtt 190 volt, ha jól emlékszem.).

    Ezen kívül még pár apróság hiánya zavar (jack, led, ujjlenyomathoz először power gombot kell nyomni, stb.), és így már nem biztos, hogy váltani fogok.
    Kicsit még reménykedem azért, hogy a sima OP7 is nagyobb aksit és 90Hz-es kijelzőt kap, de ebben valszeg csalódni fogok.

Új hozzászólás Aktív témák