- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- A Samsung gyártja az első 2 nm-es Qualcomm lapkát?
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
Új hozzászólás Aktív témák
-
futo001
senior tag
Gratula az uthoz, tetszettek a kepek, az auto gyonyoru. Bar lehetne tobb kep, nagyon birom az utazos fotokat.
Egyetlen hosszabb kommentem lenne. Serelmezted/nem ertetted miert nem koszonnek vissza a honfitarsak:
Az ember rengeteg rossz tapasztalatot szed ossze, mert lassuk be tobbnyire nem a krem koltozik kulfoldre. Most aki kint el nem tudja, hogy te eppen turista vagy-e vagy sem ezert mar eleve ovatos. Hogy miert?
Szoval mikor megtudjak hogy magyar vagyok, altalaban a beszelgetes par mondat utan a kovetkezo temakra terelodik:
-tudok-e munkat szerezni
-tudok-e olcso szallast
-nem adunk-e ki szobat barati aron
-hogyan lehet lerantani a welfare rendszert
-itt mindenki egy hulye de majd o megmutatja mi merre
-vagy csak valami iszonyatosan taho, celtalan pofazasEleinte elfogadod, megszolitod oket, valaszolsz, a vegen mar csak odaszolsz a parodnak hogy kuss meg ne szolalj, magyarok vannak a kozelben. Szomoru, de igy van.
Amikor meg segitesz mert ugy latod hogy a masik raszorul, akkor jol pofara ejtenek. 2 csaladnak es 2 fiatal parnak segitettunk eddig, ebbol 1 csalad es mindket fiatal par visszaelt a felkinalt lehetoseggel.
De ott van az is mikor magyaroknak akartunk munkat adni a hazunk kerul: kerteszkedes, takaritas, aprobb javitasok. A magyar csaj ellen most is eljaras folyik, lopott. A csavoja nehany heti rendszeresseggel kuld egy fenyegeto uzenetet. Az ir lusta volt. A brazil azt hitte majd mi megyunk haza idopontra attol fuggoen neki mikor van kedve jonnie. Most 1 zimbabwei csalad felnott tagjai kaptak meg a munkakat, vegtelenul korrektek es jol dolgoznak.Szoval igy ertek el masok, hogy te ne kapj valaszt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM C ( Canon ) -Újszerű-
- Dell Latitude 7410 Strapabíró Ütésálló Profi Ultrabook Laptop 14" -80% i7-10610U 16/512 FHD IPS MATT
- Új MSI KATANA 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -35% i7-13620H 10Mag 16/1TB RTX 4060 8GB FHD 144Hz
- HP Omen - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDR 400 - USB-C - KVM Switch
- Garanciális MSI Katana GAMER 15,6"240Hz!i5 12500H(16X4,5Ghz)RTX 3060 6 GB VGA,32-64GB RAM/1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged