- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- One mobilszolgáltatások
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Kilenc képet osztott meg idő előtt az iPhone SE-ről a Spigen
- Samsung Galaxy Ring - gyűrű-kúra
Új hozzászólás Aktív témák
-
quailstorm
nagyúr
válasz
Dr. 444Hertz #363 üzenetére
Korosztályos kérdés, és az se mindegy mennyire lát jól. Érintős telefonon nem fogsz vakon tárcsázni.
Attól, hogy se netezni nem akar, se appot telepíteni, még nem azt jelenti, hogy ne akarná a gépre felmenteni az adatait, esetleg 3G modemnek használni, értékelhető fotót csinálni, normális ID3 tagek alapján működő MP3 lejátszót használni. Vagy, ami elég fontos, a Bluetooth kihangosítás. S5610 is azért volt jó, mert jó volt az üzemideje, 5MP AF kamera kimagasló volt annyiért abban a mezőnyben, egyébként meg egy standard tudású PC-vel kompatibilis Samsung. Ja és zseblámpa is van benne.
A régi és használt telefon nagyon sokaknak nem opció, úgy kell vadászni a jobb állapotúakat és magas áruk van.
Apám se lát jól, SIM kártya nem az okostelefonban van, hanem egy X2-02-ben. Azt a színvonalat meg nagyon mesziről nézi egy S30+, amit az X2-02 tud.
Új hozzászólás Aktív témák
ma Természetesen voltak okostelefonok is, de a legnagyobb ovációt a mobilipar talán legnagyobb poénja kapta: visszatért a 3310-es. SMS-t is lehet vele küldeni, meg minden.
- Drum 'n' bass
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- LEGO klub
- Politika
- Építő/felújító topik
- Vizsgálja a driver frissítés után leálló GeForce-okat az NVIDIA
- Ubiquiti hálózati eszközök
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest