Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sellerbuyer

    őstag

    Szerintem esélytelen, hogy emberi áron adják.

    Én 25k-ért(!!!) vettem anno a Blade-emet. Amikor még újdonság volt, a T-Mobile Quick Domino-ban osztogatta a MediaMarktban, a fostos lowbudget telókkal együtt, mert azt hitték, hogy ez is amolyan kínai vicik-vacak. Majd eltelt két hét (esküszöm, nem több!) és megjelentek az első cikkek, hogy ez mennyire jó telefon. Na azonnal átragasztgatták a dominós dobozokat előfizetősekre és kicsit még fel is nyomták az árat! A páromnak már nem tudtam venni ilyet Dominoban, ott győzködtem az eladót, hogy higyje már el, én Dominoban vettem két héttel ez előtt (mutogattam neki a telómat) és látom, hogy ugyan úgy dobozok vannak hozzá csatolva... Erre elővette az eladó és mutatja, hogy igen, persze, de ezek már előfizus dobozok. Nem hittem a szememnek. :Y

    Eltelt még két hét, tele lettek a fórumok azzal, hogy mennyire jó a teló, meg újabb cikkek jelentek meg erről és máris jött a hír, hogy 44k a teló legalsó hangon mindenhol! :)

    Nem érdemes az egekbe magasztalni egyetlen terméket sem nyílvánosan, mert a kiskeresek is ott figyelnek a fórumokon (sőt, tele vannak velük a fórumok) és szépen emelgetik az árakat a reakciók fényében. :U

Új hozzászólás Aktív témák