- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Itthon is elérhető a OnePlus 11 és a Buds Pro 2
- Yettel topik
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy XCover7 Pro - burokban született One UI
- 45 wattos vezeték nélküli töltés jön az új iPhone-ba
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Kötelező újdonság kerül a telefonok dobozába e hónaptól
- Elérhető az alvási apnoe funkció a magyar Samsung órákon
- Milyen okostelefont vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Góliát
őstag
ITT már előre lehet vásárolni!
-
skajwa
senior tag
Szegény még mindig milyen csúnya hátulról...
-
rep3at
őstag
Külsőre kezdenek egyformává válni az újabb HTCk, kitalálhatnának valami más formát is.
-
jacis
nagyúr
válasz
BladePocok #12 üzenetére
Én is vártam egy HD2-t, de semmi.
Amúgy nekem nagyon bejönnek az új HTC telefonok bár még csak most kezdik utolérni a HD-t...... -
gybazsi
senior tag
válasz
BladePocok #12 üzenetére
Tudtommal arról semmit nem tudni. Lehet h ez lesz helyette.
-
BladePocok
tag
Desire HD2-ről van valami hír ? Egyáltalán lesz ?
-
Nordic
Közösségépítő
Ez a telefon egy há...inger, főleg azzal a randa hátlappal. Akkor már inkább a HD-t venném, az sokkal szebben néz ki. Az akksiidő ökörség, majd a valós használat megmutatja.
[link] - Hogy lehet, hogy a Desire s ugyanazzal az akksival másfélszer jobban bírja? Ki hiszi ezt el?
Ez a 0.3 inch-el kisebb kijelző ezt nem indokolja
-
Zirowe
nagyúr
De jó, és akkor két készülék lesz ugyanazzal a belsővel (kivéve a kijelző mérete és talán az mpixelek száma), csak más külsővel..
Remek, köszönjük a kemény és drága fejlesztéseket kedves htc!
Mondjuk arról nem olvastam semmit, hogy ez és a desire s milyen androiddal jön, de remélhetőleg 2.3al, és kapnak legalább egy frissítést, a 2.4et.
Így elmondható, hogy az én oldschool desire-m még jó sokáig lesz támogatva, hála az xda szakácsainak.
-
LordTech
tag
Csak én érzem úgy mikor egy átlag htc hátlapjára nézek, hogy egy kis ufo néz vissza rám?? Valamiért egyáltalán nem jönnek be nekem, de ettől függetlenül korrekteknek és okosoknak tartom! Viszont én is csalódtam, az LG és a Samsung, ami valamit is kihozott az MWC-ből, a többit (htc, Nokia) meg nem kivánom kommentálni, mert nem birná meg a nyomdafesték!
-
Xaels
félisten
válasz
Stanley-B. #3 üzenetére
A külső elég szubjektív dolog. Nekem sohasem volt bajom a HTC designereinek a munkájával és külsőre most sincs semmi bajom a felhozatallal, de ez ebben az iparban talán kicsit kevés azért.
-
Stanley-B.
őstag
Szerintem szép készülékeket mutattak be, a Flyer is nagyon tetszik, de a sebessége nem volt meggyőző, hogy finoman fogalmazzak.
-
Xaels
félisten
Én az egész MWC-ben csalódtam idén. Vártam és aztán hiába ugrottam fejest 4-5 oldalba, hogy kapjam az információkat az újdonságokról és az innovációról, de szinte semmi extra. A legtöbben bemutattak egy Tegra-s telefont és annak a felhizlalt Tablet változatát. Volt egy-két érdekesség, de semmi olyat nem láttam amitől beindult volna a nyálképzésem. Sajnos ez legfőképp igaz a HTC-re...
-
Segal
veterán
A Nokia után a HTC-be csalódtam leginkább az MWC alaján.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Nintendo Switch 2
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Itthon is elérhető a OnePlus 11 és a Buds Pro 2
- Motoros topic
- TCL LCD és LED TV-k
- ASUS routerek
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- Azonnali készpénzes INTEL CPU NVIDIA VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490s - i5-8GEN I 16GB I 512SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
- DDR5 16GB 8GB 32GB 4800MHz 5600MHz RAM Több db
- LG 65C4 - 65" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - 1000 Nits
- Quadro FX 570 eladó
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged