- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Mobil flották
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Google Pixel topik
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- iPhone topik
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Matada2.3
veterán
-
judas13
veterán
-
ollie
MODERÁTOR
"Azt egyelőre nem tudjuk, hogy ez miért jó, azon túl, hogy mennyiségi elven pont eggyel több, mint bármelyik jelenlegi mobilba szerelt GPS modul, de nyilván fontos"
Feltételezem csak tipp, hogy mind a GPS-, mind a GLONASS-műholdak (orosz GPS) jelének vételére lesz alkalmas sokkal gyorsabb pozicionálás, elhanyagolható vakfoltokkal...
1 GPS modul is tudj a fogni a GPS-t és GLONASS-t egyszerre, sőt még beleveheted a Galileo meg a BeiDou műhold rendszereket is.
-
Saltwater
aktív tag
"A plakát kiemeli még a 3D arcazonosítást is"
Remélem nem csak ázsiai arcokkal tesztelték
-
pusszycat
nagyúr
-
Matada2.3
veterán
Kár, hogy itthon nehezen lehet találkozni magasabb kategóriás Mi készülékekkel. Igazán megtapiznám majd pl. a 8-cat is.
-
noro79
tag
Alapvetően igazad van, csak sajna szűkülnek a lehetőségek, arra az opcióra, hogy ha nem tetszik vegyél mást
.... Lassan minden telefon ugyanúgy néz ki. Nekem nem kell Noccccs, meg nem kell edge sem. Egy normális (ami nekem 4,5- MAX 5") méretű kicsit sarkosabb és nem ilyen lekerekített szappantartó designnal megáldott telefonra lenne szükségem, elfogadható hardverrel, .... röviden nincs ilyen! A Notchon csak azért nem izgulok különösebben, mert láthatóan nem ez lesz hamarosan a trend, ez csak egy rövid köztes állomás!Igazad van
-
Doki42
őstag
-
judas13
veterán
Mindnél van káva, legalább alul.
Káva hegyekkel mindenki tud notch nélkül telefont, csak a droidos gyártók a puszta fílingnek és az X trend életérzésnek engedve akkor is odacseszik ha műszakilag, technológiailag ez nem lenne szükséges. -
Tommmysun
aktív tag
Alapvetően igazad van, csak sajna szűkülnek a lehetőségek, arra az opcióra, hogy ha nem tetszik vegyél mást
.... Lassan minden telefon ugyanúgy néz ki. Nekem nem kell Noccccs, meg nem kell edge sem. Egy normális (ami nekem 4,5- MAX 5") méretű kicsit sarkosabb és nem ilyen lekerekített szappantartó designnal megáldott telefonra lenne szükségem, elfogadható hardverrel, .... röviden nincs ilyen! A Notchon csak azért nem izgulok különösebben, mert láthatóan nem ez lesz hamarosan a trend, ez csak egy rövid köztes állomás! -
Dr. X
aktív tag
-
noro79
tag
Picit unalmas a noccs köpködése! Ha nem tetszik ne vedd meg! Nekem se jön be a Samsung Edge kijelzője nem is veszem meg.
-
pusszycat
nagyúr
Az is lehet,h "raid"-be kötik a 2 GPS modult,h gyorsabb legyen.
Az új neve lehetne Sli-GPS. -
judas13
veterán
"Azt egyelőre nem tudjuk, hogy ez miért jó, azon túl, hogy mennyiségi elven pont eggyel több, mint bármelyik jelenlegi mobilba szerelt GPS modul, de nyilván fontos"
Feltételezem csak tipp, hogy mind a GPS-, mind a GLONASS-műholdak (orosz GPS) jelének vételére lesz alkalmas sokkal gyorsabb pozicionálás, elhanyagolható vakfoltokkal...
-
Tommmysun
aktív tag
-
Tengri
senior tag
-
sz_abika
addikt
Egyik GPS neked közvetít adatokat, a másik pedig az államapparátusnak

-
judas13
veterán
-
#29263560
törölt tag
-
Tommmysun
aktív tag
Kivéve ha az élénél celluxszal ragasztod, és kihajtható lesz

(#15) Tommmysun azt a félmillás árával szerintem felesleges is említeni.
Nem azt mondtam, hogy néptelefon, de remélhetőleg rámutattak ezzel a Huaweinek a notch fölöslegességére!
-
aelod
veterán
-
Tengri
senior tag
Én azért megvárnám a tesztet, hogy valóban "pontosabb és főleg akkukímélőbb", vagy csak egy újabb marketing fogás, mint az általad említett dual kamerák.
-
PowerBuldog
veterán
Kivéve ha az élénél celluxszal ragasztod, és kihajtható lesz

(#15) Tommmysun azt a félmillás árával szerintem felesleges is említeni.
-
Tommmysun
aktív tag
A Huawei ? Amiben az összes P20-ban van?

De a Porsche Design Huawei-ben már nincs ... igaz ehhez egy külső partner kellet, hogy ráébressze a Huaweit a notch fölöslegességére!
aelod én is azt mondom, hogy még értelme is lehet! A mostani Huawei P9-em pl rendszerint egy utcával jobbra tesz a navigációban, ha egyáltalán érzékeli a jelet (pl az sem mindegy milyen irányba rakom a telefontartóba... bizonyos irányból abszolút nem talál jelet) és azt mondják, hogy ez ennél a telefonnál "normális", ennyit tud .... ha a Xiaomi 2 GPS-el megoldja, a tuti helymeghatározást, akkor azt mondom legyen kettő, csak működjön (mondjuk az is igaz, hogy a korábbi Sony telefonjaim 1db GPS-el is tökéletesen elvoltak).
-
Immes
csendes tag
Ragasszanak össze két ilyen xiaomi telefont és lesz belőle egy Quattro sim, dual battery, dual full hd mobiltelefon. Egyedül a hátlapi kamerák nem lesznek jók semmire.
-
pusszycat
nagyúr
Annyira rá vannak izgulva most erre az arcalapú azonosításra. Szerintem az ujjlenyomat olvasó kilométerekkel jobb.
Ako` én mé` nem azt használom?

-
#29263560
törölt tag
Mi Band 3 is a Mi8-cal èrkezik 😍
-
aelod
veterán
-
Tengri
senior tag
Ha egy üzlet beindul...

(#5) picsirti válasza roti13 (#3) üzenetére
"Megelőztek: az iPhone X-ben már kettő van"Sőt annak már az ára is dupla volt piacrakerüléskor
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
PowerBuldog
veterán
-
Dr. X
aktív tag
Ennek a notch dolognak mi értelme? A Samsung meg a Huawei is megtudta a mobilját csinálni nélküle, tehát nem kényszer. Így olcsóbb kivitelezni vagy a gyártók szerint ez menő, mert az iPhonenak is van?
-
ThorsHUN
őstag
A gsmarenas hirben volt egy masik fajta doboz is.
Ott a 3,5-es jack elhagyasat is leolvastak a dobozrol...
-
#29263560
törölt tag
-
picsirti
tag
-
CptAdamica
nagyúr
Annyira rá vannak izgulva most erre az arcalapú azonosításra. Szerintem az ujjlenyomat olvasó kilométerekkel jobb.
-
roti13
tag
Dual Fingerprint scanner, Dual Microphone, Dual Infra, Dual Standby Button, és következik a kedvencem, már azonnal le is védetem: csináljunk egy aksi helyett két fele akkorát, és hívjuk Dual Batterynek!
a jóból egy sosem elég :/ -
INGJOKE
veterán
Egyre izgalmasabb ez a telefon... reméljük a miui is el tudja tüntetni a notchot és akkor még jó is lehet, de majd még megnézem melyik jobb a mix 2s, vagy ez.
Tényleg, ha már alice írta a cikket kérdezném, hogy mi mix 2s teszt hogy áll, nézegessem az ma-t szabi alatt is?

-
Tengri
senior tag
Vajon mire gondolhatott a "szerző" amikor dupla GPS modult szereltetetett a MI 8-asba??
Ez lenne az előfutára a dupla szenzorszigetnek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- SSD kibeszélő
- Formula-1
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- AliExpress tapasztalatok
- Eredeti játékok OFF topik
- Nem kell még temetni: 2 éves órajelcsúcsot döntöttek meg Raptor Lake-kel
- Formula-1 humoros
- Diablo II: Classic és Resurrected
- sHoWmaW: Casio F-91WB-1A stealth mod – LCD invertálás röviden
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Duel 2 512GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- IPhone 15 Pro 128GB natúr titán színben, 88%-os aksi, + Quadlock tok + kijelzővédő
- Eladó iPhone 16 fekete, szép állapotban
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 512GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL //
- Apple iPhone 13 128GB Starlight Karcmentes állapotban 100% akkumulátorral
- AKCIÓ! Acer Predator Helios Neo 16 PHN16 notebook-i9 13900HX 16GB DDR5 1TB SSD RTX 4060 8GB W11
- AKCIÓ! Dell Precision 3571 i7-12700H 16GB 512GB FHD RTX T600 4GB 1 év teljeskörű garancia
- Dell Precision 5530 15,6" FHD, i7 8850H, 16GB RAM, Quadro 4GB VGA, 512GB SSD, jó akku, számla, gar
- GIGA AKCIÓ! 5G Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 i7-1280P 16GB 512GB Nvidia T550 4GB FHD+ IPS 1 év gar
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


.... Lassan minden telefon ugyanúgy néz ki. Nekem nem kell Noccccs, meg nem kell edge sem. Egy normális (ami nekem 4,5- MAX 5") méretű kicsit sarkosabb és nem ilyen lekerekített szappantartó designnal megáldott telefonra lenne szükségem, elfogadható hardverrel, .... röviden nincs ilyen! A Notchon csak azért nem izgulok különösebben, mert láthatóan nem ez lesz hamarosan a trend, ez csak egy rövid köztes állomás!


