- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy A36 5G - a középső testvér
- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Google Pixel topik
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- iPhone topik
- Sokat fejlődött a Tecno belépő ajánlata
- Milyen okostelefont vegyek?
- Beszántaná a marketingért felelős részlegét az Intel
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Kevesebb dolgozó kell az Amazonnak, AI veszi át a rutinfeladatokat
- Humanoid robotokat visz az AI-szervergyárba az NVIDIA és a Foxconn
- Nehéz helyzetben az SMIC, régebbi chipet használ az új Huawei laptop
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16820480
törölt tag
igen, azt hiszem a legtöbbnél így van. de van ahol nagyon hosszú a lejárati idő. mondjuk már nincs annyi címem, amivel ezeket konkrétan próbálgatni tudnám, de például a QQ webmailt legalább 1-2 évig nem használtam, miután regisztráltam a szolgáltatásukra (ott is egyben kapsz fiókot a messngerre, mailre meg blogokba). de itt most az volna a lényege, hogy nekem mindkét megoldás jó lenne: ha nem deaktiválnák webmail belépés nélkül, vagy ha teljesen megszüntetnék (anélkül, hogy a messengerről is le kéne mondjak). de jelenleg csak annyi van, hogy időnként deaktiválják, és olyankor elnyelődnek az esetleg oda küldött levelek.
-
#16820480
törölt tag
köszi, egyelőre jó lesz a pop3, aztán majd ha hibát dob rá, akkor meglátom mit lehet tenni.
bobsys: ha deaktiválom a fiókot, akkor az ilyen automata üzenet sem megy ki. ha 60 napig nem lépek be, akkor automatikusan deaktiválnak, és akkor hiába volt beállítva üzenet. legalábbis én eddig ezt tapasztaltam.
igazából nem olyan hatalmas probléma, csak az szokott történni, hogy aki elfelejti/nem tudja az email címem, az a messenger azonosítóból kiindulva a hotmail-es fiókba küldi, amit meg nem szoktam nézni, mert kényelmetlen nagyon belépegetni csak ezért webes felületről.
-
#16820480
törölt tag
majd megnéztem ezt a pop3-at akkor (illetve kipróbáltam, működik. remélem nem fogják akkor legalább deaktiválni a fiókot, ha csak pop3-on keresztül nézem).
törölni nem tudtam a fiókom, de ezt egyszer már beszéltük. a live id-t lehet törölni, ha jól emlékszem, de akkor megszűnik minden elérésem (messengerhez is). külön a hotmail fiókot nem tudtam törölni, csak deaktiválni, ami azt jelenti, hogy ugyan nem tudok belépni (illetve amint megpróbálom felajánlja az aktiválást), de az arra a címre küldött levelek a semmiben landolnak (nem megy vissza értesítés, hogy bocsi, rossz/nemlétező/deaktivált cím, és nem is érkeznek meg az inboxba, hogy esetleg újboli aktiválás után olvashatóak legyenek).
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Azonnali fáradt gőzös kérdések órája
- Samsung Galaxy A36 5G - a középső testvér
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Autós topik
- Motorola Razr 60 Ultra - ez a kagyló könnyen megfő
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Beszántaná a marketingért felelős részlegét az Intel
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- További aktív témák...
- Fuji X-S20 2.5 év gari + 18-120 f4 + 33 f1.4 + 25 f1.8
- Inspiron 5406 2-in-1 14" FHD IPS érintő i5-1135G7 16GB 512GB NVMe magyar vbill ujjolv aktív toll gar
- Eladó ASUS TUF F15 Gaming laptop i7-11800H RTX 3050 Ti 32GB 1.5TB SSD
- (50db) 250GB SATA Bazár (Samsung, Kingston, Crucial, Sandisk stb.)
- Lenovo LOQ 15APH8 15.6" FHD IPS Ryzen 7 7840HS RTX 4060 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- AKCIÓ! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 GAMER PC termékbeszámítással
- PlayStation Plus Premium 24 hónapos előfizetés , egyenesen a Sony-tól!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte A620M R5 7600 32GB DDR5 512GB SSD RTX 4070 12GB ZALMAN S2 TG EVGA 650W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest