Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    válasz calocsay #104 üzenetére

    Itt nem az új appokról beszéltem, hanem amikért már súlyos ezreket (akár tízezreket) is perkáltál. Ha ne adj isten van hardvered is (dokkoló, ilyesmi) akkor pláne kétszer meggondolja az ember, hogy akar-e kísérletezni új rendszerrel.

    Amúgy számomra a wp market semmit se ér, mert a legtöbbet használt appjaimat a rendszer kötöttsége miatt sose fogják portolni, nálam pl ezért kizárt a wp, pedig nagyon unom már a droid hülyeségeit is

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

  • ak76

    senior tag

    válasz calocsay #104 üzenetére

    "az applikaciók "hiánya" vajon mekkora gond"

    Elvileg nem gond.
    Az MS/Nokia saját applikációi általában jól működnek.
    Gyakorlatilag viszont bosszantó,hogy míg a droidra leszedek pld egy időjárás appot a több százból,és egy-két kivételtől eltekintve működik,frissít,addig wp-re leszedhetem a legjobbat,annak sem fog frissülni a csempéje,hiába állítod egy órás frissítésre (ha egyáltalán be lehet állítani az intervallumot),és kb ugyanez van az összes többi appal,vagy frissül,vagy nem,vagy élnek a csempék,vagy nem.
    A facebook a legröhejesebb,ad hoc alapon működő fostalicska,mondjuk droidra sem sokkal jobb,de wp-n siralmas amit művel.
    A Google szinkron is egy szakadék,tucatnyi wp7-8as készülék után állítom EGYETLEN készüléknél sem kaptam meg push módban a leveleimet,bár állítólag ez a Google sara,a szakmai fórumban azt az építő jellegű kritikát kaptam hogy szarjam le a Google ökoszisztémát,mert az MS-el hibátlanul megy minden.
    A gyári IE böngésző még mindig képtelen jelszavak mentésére,opció sincs erre,nem is értem hogy 3 éve nem bassza a csőrüket,alternatíva van,csak szarabb mint az IE.
    Az egyetlen komolyabb cucc,amit irigylek a wp-től az a drágább Nokiák kamerája,és a hozzá tartozó app,na az professzionális,pláne ha egy 1020-as vas van alatta.
    Jó kis rendszer lesz ez a Wp8,majd valamikor a 8.1,vagy a 9 környékén... :P

Új hozzászólás Aktív témák