Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    válasz calocsay #104 üzenetére

    "az applikaciók "hiánya" vajon mekkora gond"

    Elvileg nem gond.
    Az MS/Nokia saját applikációi általában jól működnek.
    Gyakorlatilag viszont bosszantó,hogy míg a droidra leszedek pld egy időjárás appot a több százból,és egy-két kivételtől eltekintve működik,frissít,addig wp-re leszedhetem a legjobbat,annak sem fog frissülni a csempéje,hiába állítod egy órás frissítésre (ha egyáltalán be lehet állítani az intervallumot),és kb ugyanez van az összes többi appal,vagy frissül,vagy nem,vagy élnek a csempék,vagy nem.
    A facebook a legröhejesebb,ad hoc alapon működő fostalicska,mondjuk droidra sem sokkal jobb,de wp-n siralmas amit művel.
    A Google szinkron is egy szakadék,tucatnyi wp7-8as készülék után állítom EGYETLEN készüléknél sem kaptam meg push módban a leveleimet,bár állítólag ez a Google sara,a szakmai fórumban azt az építő jellegű kritikát kaptam hogy szarjam le a Google ökoszisztémát,mert az MS-el hibátlanul megy minden.
    A gyári IE böngésző még mindig képtelen jelszavak mentésére,opció sincs erre,nem is értem hogy 3 éve nem bassza a csőrüket,alternatíva van,csak szarabb mint az IE.
    Az egyetlen komolyabb cucc,amit irigylek a wp-től az a drágább Nokiák kamerája,és a hozzá tartozó app,na az professzionális,pláne ha egy 1020-as vas van alatta.
    Jó kis rendszer lesz ez a Wp8,majd valamikor a 8.1,vagy a 9 környékén... :P

Új hozzászólás Aktív témák