Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stemplar07

    őstag

    válasz MartOOn #379 üzenetére

    :) MDR XB60 , szerintem a specifikációját nézve teljesen jó..bár mivel nem bírom az agybadugós fülesek ergonómiáját, nem vagyok benne jártas .

    Az első komolyabb fülest a FiioX3K-hoz vettem, Amazonról ,féláron(ATH-AD900x),( az itthoni árához képest) de szerettem volna egy zárt fülest a basszusok miatt , ezért vettem a másikat,
    Nem is az ár a lényeg, hanem amit hallasz , és sajna az esetek többségében , csak annyit érzel, egy komolyabb fülesnél, hogy a kedvenc zenéidet hallgatva azt veszed észre, hogy .... hűűű... ezeket a hangokat nem, vagy csak távolról hallottad vagy kisebb dinamikával ,és most látod a színpadon a zenészeket is :-) .. :D és közben vigyorogsz , nézel ki a fejedből és azon gondolkodsz, miért is nem előbb vetted ?..

    Ezernyi Flac album és száz körüli DSD gyűjtemény már ösztökéli az embert .. a többi a szemfülességen és másodsorban a pénztárcán múlik . ( tehát nem kell,, és nem kötelező drágát venni, a puding próbája.... :)

    ((ps, most hirdetnek pár oldalon féláron pl: Sony MDR-1A -t , 3-100kHz , stb )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák