Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz moonman #506 üzenetére

    Nem egészen, az OS/2 1.3 poraiból (ami még pl. kooperatív volt, és egyébként sem túl nagy szám) megszületett - immár az IBM saját fejlesztéseként - az OS/2 2.0, majd a 3.0/Warp, ami már egy igen jó kis rendszer volt (Amigás kód is átkerült bele! :) ). Ezzel közvetlenül szembe mentek a Windowsnak, de még az IBM is kevés volt hozzá. Sokat számított az is, hogy akkoriban az emberek eléggé idegenkedtek és féltek bármi mástól, mint a Windows, az égett a retinájukba és az agyukba.

    (#507): Megnéztem volna, milyen sikeresek lettek volna akár ezek, ha nem a MS, hanem egy kis ismeretlen cég áll mögöttük. Számos nagyszerű fejlesztésről tudok, ami emiatt sikkadt el.

    Azon meg nem lehet csodálkozni, hogy az óriást (ami per. def. időnként vissza is él az erejével) közelebbről veszik szemügyre, mint a törpéket.

Új hozzászólás Aktív témák