Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pr3ciSioN

    aktív tag

    válasz vicze #5 üzenetére

    Azt mondták év végéig... abban benne van az általad említett másfél nap is szóval nem lehetetlen hogy csak addig fogják árulni és úgy lesznek vele hogy van a parasztnak 1.5 napja rá hogy megvegye ha nem veszi lemaradt róla :DDD

    Egyébként pedig ha a 3 termék tök ugyan az akkor minek 3 gyártó? :F meg hogyha elméletileg szűz droiddal jön és ugyebár a platform rendszeres frissítései közvetlenül a Google-től érkeznek majd, mely a gyártók válláról is leveszi a terhet és a 3 készülékben minimális szoftveres különbségek lesznek abba miért nem szól bele a gugli? tehát akkor mégsem teljesen csupasz droiddal jönnek majd , vagy itt az olyanokat értsem minthogy belerakják a a gyártó splashscreen-jét? :F

    [ Szerkesztve ]

    \HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

  • Pr3ciSioN

    aktív tag

    válasz vicze #8 üzenetére

    Na hát így már egyből van :DD tehát akkor ha jól értelmezem akkor az OLD Spice ;] lesz a legelterjedtebb nem csak az olcsósága miatt hanem a 10 giga ( gondolom felhő ) tárhely miatt de én inkább a Micromax-ot választanám mert nekem többet ér a memória kártya plusz nyerhetek egy olyan kupont ami többe kerül mint a telefon :DDD gondolom arra is min 1 év gari van :) meg igazából most néztem árfolyamot és a 3 telefon között 1000 forint eltérés sincs bár nem tudom náluk az mekkora pénz :F
    és így utoljára köszönöm a tájékoztatást ;)

    \HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

Új hozzászólás Aktív témák