Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    válasz tomcsa44 #64 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy CSAK telefonnak kell. Akkor egy Nokia 103-al tolnám kb. Azt mondtam, hogy ELSŐDLEGESEN telefonnak akarom használni. Ez azt jelenti, hogy netezek is rajta, pl reggel 15 percig, míg a BKV-n ülök a melóba menet, elolvasok 1-2 cikket. Erre elét 3 col is (most 2.2-n csinálom ezt). GPS is jó, ha van, ha tudja, mert néha kell. Havonta egyszer. Erre szintén elég egy 3-3,5-es cucc.
    Én nem a telefonomon akarok filmet nézni, és nem akarok rajta szerelmes levelet írni a facebookra.

    És a régebbi telókkal az a gond, hogy egyfelől lassúak, mint a tetű, másfelől le vannak ragadva valami barlanglakó OS verziónál.

    De továbbra sem értem, hogy miért kell nekem megmagyaráznom, hogy miért olyanok az igényeim. Én sem kérem, hogy magyarázd meg, hogy miért utálod az általad utált ételeket, vagy tévésorozatot. Inkább azt mondom, hogy ok, egyél más, nézzél mást. A baj csak az, hogy a jelenleg piacon lévő modellek közül semmi nem képes teljesíteni az általam elvárt dolgokat. És ugye abban azért egyetértünk, hogy nem kívánok lehetetlent.
    Most gondold el, hogy csak olyan ételt lehetne kapni, amit gyűlölsz. Jól esne neked?
    És akkor még mindenki baszogatna is, hogy miért nem ízlik olyan finom, olyan jó az. Olyan hülye ízlésed van... Gondolkozzatok már ti intoleráns népek!!

    Komolyan mondom, hogy ennyi együttérzés ne legyen valakiben, ez már legalább annyira szánalmas, mint amit a gyártók művelnek. 7 colos "telefon". A 4,7 meg a mini. Pffffffffff.

    Az meg engem nem érdekel, hogy ki mit csinál. Ha van olyan hülye, és csak azért vesz egy olyan telefont, amit nem szere, mert az a divat, vagy mert csak azt lehet kapni, akkor legyen az ő baja. Én nem ilyen vagyok. Én szeretem, ha a pénzemért nem olyasmit kapok, ami megnehezíti, megkeseríti az életem.
    Amíg ez az idióta divat marad, addig maradok a mostani telóimnál, és elég sok ismerősöm van ezzel így.

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

  • cairojack

    aktív tag

    válasz tomcsa44 #95 üzenetére

    Már ne is haragudj, de te elolvastad, ami írtam???

    Mutasd már meg nekem kérlek, hogy hol írtam én olyant, hogy "bazi erős legyen, frankó kamerával"?
    Harmadszorra ismétlem meg önmagam. IDÉZET: ""...Egy S400 proci, 480*800-as felbontás, 8MP kamera, legyen hozzá 1 cm-nél vékonyabb..."
    Ez neked hol "bazi erős, meg frankó kamera?" Mondjuk egy S800-hoz, meg a 40 vagy 20 megapixelhez képest?
    Elárulom ez ma már erősen a Budget kategória, lásd Motorola Moto G, és társai.

    Ez az egyik. A másik, azt is világosan elmondtam már az ominózus kommentek előtt, hogy nekem mi a kényelmes, mi az ideális. Erre elkezdenek győzködni, hogy egy másfélszer akkora telefon, az nekem jó lesz. Csak higgyem le. Mert csak alig nagyobb. És ajánlgatnak nekem olyan cuccokat, ami nagyobb annál, min amit azért adtam el, mert nagy volt.
    És a te kommented is olyan, hogy csak nézek ki a fejemből, hogy WTF? Mert én sehol nem mondtam olyasmit, amit te állítasz.

    De egyébként elmondom mi lenne az ideális telefon. Fogják a Z1C-t, tegyenek bele egy 1 collal kisebb kijelzőt, és minden más paramétert felezzenek le. S800 helyett elég nekem az S400, 20 Mp-el helyett elég a 10 (de a 8 is, csak ezekről a hulladék 2-3-5 MP-kről szakadnának már le a gyártók), HD helyett meg jó lenne nekem a 480*800. 160 rugó helyet legyen 80 vagy nagyon max 100, és az első vevőjük leszek.

    [ Szerkesztve ]

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák