Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave_gahan

    aktív tag

    válasz cairojack #97 üzenetére

    Öreg, neked elgurult a gyógyszered... ;]
    Senki sem kötelezett semmire, a magam részéről összehasonlítottam néhány készüléket, kiemelve, h nem minden a kijelző méret, inkább a készülékméret. :K Jószándékkal ajánlottam 1-2 készüléket, felhívva a figyelmedet arra, hogy a megállapításaid helyesek, valóban nem fogsz találni a kívánalmaidnak 100%-ig megfelelő telót, de azért számításba vehető 1-2 esélyes, amennyiben hajlandó vagy némi kompromisszumra (de a jelek szerint nem, inkább felhúzod magad). :P

    "ajánlgatnak nekem olyan cuccokat, ami nagyobb annál, min amit azért adtam el, mert nagy volt."
    Lássuk csak, az S4 mini 3 mm-rel keskenyebb és 1 mm-rel vékonyabb, mint a Galaxy S, amivel példálózól. Látszólag elhanyagolható különbség, de hidd el, sokkal jobban kézreáll + ha megnézed a többi paramétereket, láthatod, h összességében még mindig ez áll a legközelebb a kívánalmaidhoz, igazán adhatnál neki egy esélyt, legalább vedd kézbe, stb.
    Galaxy S vs S4 mini

    "pofa kell ahhoz, hogy mini-nek nevezzenek egy phabletet."
    Ezt már az LG G2 minivel kapcsolatban írtad, holott még nincs hivatalos infó, h 4.3, v. 4.7-es lesz, de egyébként megjegyzem, egy 4.7-et sehol sem phablet-nek neveznek...

    Ja, még vmi, állításod szerint nem is annyira kézben, inkább zsebben van gond. Nos, ez annál inkább érthetetlen, hiszen a kis kéz okozta kényelmetlenséget még csak elfogadja az ember, mivel ezek szubjektív dolgok, de egy nadrágzseb mérete, már ne is haragudj sokkal inkább objektív paraméter. Egy Galaxy S körüli teló simán elfér a zsebek 90%-ban kényelmetlenség nélkül.

    Anyway, sok sikert, de kicsit lazábban, ha lehet. :R

Új hozzászólás Aktív témák