Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz pojzon #15 üzenetére

    "Az elavult software olyan dolog, hogy mire kibontottam a telefont már ment is a legfrissebb android rá. Szerintem egy 2019-ben megalkotott készülék esetében nem feltétlen elvárható, hogy azon év második felében debütáló oprendszer verzió legyen rajta." Tehát nem régóta használod... És de, abszolút elvárható, főleg, hogy nem akkor alkották meg a végleges modellt, és ha akkor tették volna (2019 legvégén), akkor is egyértelmű lenne, hogy friss Androiddal jön, főleg ha ennyire közel áll a mobilon futó változat az alaprendszerhez. Az elérhetőséget úgy értem, hogy egy szolgáltatónál sem volt pl. Magyarországon, de amelyik országban van, ott is csak egy-egy szolgáltatónál. A szürke import nem számít, úgy mindent mindenhol meg lehet venni. Összességében meg mindent leírtál, amit én is, csak elnézőbb felhanggal, hisz az ember nem szívesen szid valamit, amiért ennyit fizetett... És nem is kell, mert azt, hogy használhatatlan lenne, sehol nem írtam, csak azt, hogy mindez középkategória aranyárban, és kapni jobbat nála, ez pedig kétségtelen. És végül eljutottunk oda, hogy az egyetlen szubjektív dolog, a kinézet miatt döntöttél emellett. Szóval nincs ok vitára. Tudtad mibe vágod a fejszédet.
    Elég szomorú viszont, hogy annyira rohantak a bemutatásával, hogy fél évvel később már egy sokkal összeszedettebb (bár csúnyácskább) verziót akarnak piacra dobni.

Új hozzászólás Aktív témák