- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Samsung Galaxy S20 FE - tényleg nem lite
- Redmi Note 10S - egy a sok közül
- Motorola Edge 50 Fusion - jó fogás
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- One mobilszolgáltatások
- Mindenki Z Fold7-et akar
- Profi stratégiára vált a Galaxy S26
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
TeeJay
félisten
nem volt még M2 SSD-m
de van egy olyan érzésem hogy a vezérlő ami melegszik hiszen ilyen sebességet nem lehet 1-2 wattból még produkálni
a 4x PCIe sebességet már majdnem kimaxolják a mostani M2 SSD-k
ugye hamarosan jön a PCIe 4 meg 5 így azzal 8 és 16GB/s körülre emelkedhet az átvitel
amelyik átlépi majd a 4GB/s sebességet az izzadni is fogmajd ha a vezérlő is 10nm-en készül meg lentebb tudják vinni a fogyasztását úgy hogy még gyorsabb átvitelt tud akkor elég lesz majd egy borda rá nem kell hűtés
addig meg akinek elég a SATA3 sebessége is vegyen olyan SSD-t az is tud mindent és nem melegszik
-
Nekem a Predatorom is simán bele tudott menni a 70 fokba eleinte, a GPU alatt.
Pedig a GPU nálam hátra fújja ki a melegét, és mégis. Képzelem mi lehet egy összevisszakavarós GPU alatt, ami a házon belül cseszi szét a melegét.
Aztán tettem kis öntapadós bordákat rá, meg egy kisebb ventit oldalra, ami ott mozgatja a levegőt 900-as fordulat körül, és máris csak 50 fok körül van a max.Ezt a Cryorig M.2 hűtőt én simán bevállalnám izmosabb SSD-hez oda, a PCI-E slotok közé. Bőven van értelme.
-
Cathulhu
addikt
Regen meg azon ment a siras, hogy a hattertar fogja vissza a teljesitmenyt, es milyen gaz ez mar. Aztan jottek az SSD-k, amik annyira felgyorsultak, hogy a SATA mar lepest se tud veluk tartani, most az a hiszti, hogy melegszik. Valamit valamiert. Vegyel lassut, nem fog melegedni.
Kisebb csikszelesseggel meg csak artasz magadnak, mert nagyon gyorsan degradalodna az egesz. -
Kotomicuki
senior tag
A kisebb csíkszélesség nem vált be: ekkor az adattárolás sínyli meg a "optimalizálást", legalábbis az ipari hulladék kategóriájában (TLC, QLC), ezért inkább több réteget alkalmaznak, nagyobb csíkszélességen, ami meg a hőtermelés/-átadás problémakörét veti fel; ...aztán, hogy az SLC hogyan muzsikálna 10nm-en, azt meg a gyártók nem óhajtják előadni nekünk..., de lehet, hogy ez lesz a következő évtized nagy forradalma, természetesen: ismét csak jó pénzért!
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest