- Telekom mobilszolgáltatások
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Xiaomi 17T - T-modell
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Mobil flották
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
geezer
aktív tag
-
Danipicur2
tag
-
arty
veterán
a wallet logojával/ikonjával és NEVÉVEL kéne valamit kezdeni.... páros héten ez a neve a fizetőappnak, páratlanon más, a kinézetük is válozik, ráadásul most épp valami placeholder ikon-szeméttel installálódik
google, megofgják a lényeget....

-
AD4MINATOR
nagyúr
Több mint gondolnánk. Pszichológusok, UI, UX designerek, kitudja milyen engineerek (akiket csak erre
tenyésztettektanítattak ki. Csak a nagyságrendek miatt: a GAP (ruházati márka) egyszer logót akart cserélni. 100millio locsoltak a projektre majd végül visszatértek a regihez.Kösz a kommentet, valami ilyesmire számítottam
-
Yeffy
veterán
nekem az elozo jobban tetszik, mint az uj, 2 mm valtozasert sok ertelme volt.
a regi gugli logo is jobban bejott, monnyon' le!44na mindegy. legalabb nem azt csinaltak, mint kicsipuhaek a Win8 > 10 logovaltasnal. nekem tokre tetszett a modernebb valtozatu Win logo, amig szines volt. minek kellett kifeheriteni, nem tudom. agyhalott flat dizajn mindenutt.
-
moleculez
veterán
"Remélem egy teljes csapat dolgozott rajta hónapokon át "
Pont ezen gondolkozom én is, hogy vajon mennyi erőforrás ment el... erre...Több mint gondolnánk. Pszichológusok, UI, UX designerek, kitudja milyen engineerek (akiket csak erre
tenyésztettektanítattak ki. Csak a nagyságrendek miatt: a GAP (ruházati márka) egyszer logót akart cserélni. 100millio locsoltak a projektre majd végül visszatértek a regihez. -
Kasya
nagyúr
"Remélem egy teljes csapat dolgozott rajta hónapokon át "
Pont ezen gondolkozom én is, hogy vajon mennyi erőforrás ment el... erre...Gondolom a dizájnért felelős csapaton belül volt
akemberekmegbizva vele. Vagy fizettek érte kulsos cegnek.
dilajoska1
Ah, hogy az hiba lenne? Azt hittem feature. Qva ideesito... -
Fritz Teufel
addikt
Igazad van, korrigáltam is a címet, illetve a szöveget is. Köszi!
Nincs mit!
-
AD4MINATOR
nagyúr
-
adamklark
senior tag
minek?
-
Tökimanó
senior tag
Ez pont nem érdekel. Szerintem a kutya se vette volna észre ha nem írnak róla. Hülyeségek helyett inkább csinálják vissza pc-n a régi Playt mert a mostani katasztófa.
-
viragdani01
HÁZIGAZDA
Felénk ezt logónak hívják. Ikonja az alkalmazásoknak van, amin aztán lehet egy cég vagy szervezet logója is.
Igazad van, korrigáltam is a címet, illetve a szöveget is. Köszi!
-
viragdani01
HÁZIGAZDA
-
dilajoska1
őstag
Remélem a ikonváltáson kívül most már javítják a görgetési hibát is
. -
prolad
addikt
Jobban tetszenek a színek az újnál, de elsőre nem biztos, hogy feltűnt volna a gyakorlatban. Mondjuk custom ikonpakkot használok, innentől mindegy is.
-
nonsen5e
veterán
Imádom, hogy ilyen cégeknél egyesek azért kapják a dollár százezreket, hogy évente két milliméterrel arrébb húzzák a kurzort a színpalettán. Ezt a munkát lehetne először AI-jal kiváltani, vagy csak egy random generátorral.
-
GeoJoe
senior tag
Remélem egy teljes csapat dolgozott rajta hónapokon át
-
Fritz Teufel
addikt
Felénk ezt logónak hívják. Ikonja az alkalmazásoknak van, amin aztán lehet egy cég vagy szervezet logója is.
-
Integrale
veterán
Azért régen volt az a szatyros play store ikon még Android 4-ben, mikor indult, tehát nem ugyanaz a ikon 10 éve, de a háromszög azóta megvan benne
Az Android Market volt. Google Paly 2012 óta van, de azóta már a 3. különböző háromszög ikonnal.
-
smc
addikt
-
Danipicur2
tag
Azért régen volt az a szatyros play store ikon még Android 4-ben, mikor indult, tehát nem ugyanaz a ikon 10 éve, de a háromszög azóta megvan benne
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Asus ROG MAXIMUS Z690 EXTREME Alaplap!
- AKCIÓ! 64GB G.Skill Ripjaws M5 RGB 6000Mhz DDR5 XMP memória garanciával hibátlan működéssel
- iPhone X 64GB 89% (3hónap Garancia)
- ÚJ iPhone 17 256 GB BLACK - www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok - ÁFÁ-s + 3 ÉV GARANCIA
- HP EliteBook 830 G6 13,3" i5 8365u, 16GB RAM, 128GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
google, megofgják a lényeget....

.


