Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • donnie.d

    aktív tag

    válasz Feri1977 #873 üzenetére

    Szerintem add el ezt a telefont, és vásárolj olyat magadnak, ami tényleg tetszik. Esetleg válts vissza nyomógombosra, ha a helyzet úgy kívánja.

    A frissítések többségénél az ember nem is vesz észre semmit, ahogyan én sem vettem észre sokszor semmit (PC, Játékkonzol, Hagyományos LED TV, Telefon, Router stb.). De ez még önmagában nem jelenti azt, hogy az adott update haszontalan, és nem ér semmit, mert az emberek többsége nem lát bele teljesen a szoftverbe magába, s annak működésébe. Nyilván nem véletlenül lettek ezek kiadva.
    A telefon működésével semmi kivetnivalót nem találtam. Többen a 360 fokos videóval akadtak össze, valamint van néma üzemmód a telefonon, szóval hogy indul a telefon azt láttam eddig nagyjából négyszer. Szóval felőlem akadhat amennyire, csak akar, nem tényező. Az akkumulátor idővel meg nem tudom mi bajod, mert szerintem jól bírja a telefon, nekem átlag 2-3 naponta kell töltőre tenni. Persze kivétel lehet annál, aki egész nap nyomkodja, játszik rajta, továbbá tele telepíti mindennel. Nekem még mindig 4 GB szabad helyem van úgy, hogy a felesleges applikációkat azonnal kigyomláltam, és csak azt tettem rá, amit ténylegesen használok. Azt az 1,23 GB-ot ebből a szempontból nem értem.

Új hozzászólás Aktív témák