Hirdetés

2019. január 24., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) laleh

laleh
(PH! addikt)

Nem értem a Huaweit. Ha eddig ment kiálló kamera lencse nélkül a készülék gyártás, akkor ezt most miért kellett?

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple termék esetén segítségnyújtás érd privát

(#2) e-newsee

e-newsee
(őstag)

Az a két kamera hátul...
Nekem ez jut róla eszembe:

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo."

(#3) Bossyy

Bossyy
(tag)

Aki Sepulturát hallgat rossz ember nem lehet :-)
A két kamera kinézete szerintem ordenálé ronda, de amúgy kiváló készülék az ára pedig nagyon jó. Nekem az organikus kijelző és az OIS hiányozna, de ezek nélkül azért lehet élni és kompenzálja a készülék mással.

(#4) Saccco

Saccco
(PH! nagyúr)

"A képminőség igen jó, noha lencsehibák előfordulnak."
Van egy kettő a hátulján. :DDD

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5) RandomGosu

RandomGosu
(senior tag)

lehetséges, hogy ebből több fog fogyni mint a újonnan megjelent Honor 10-ből? (memória bővíthetőség, 6GB ram a 4 helyett...)

(#6) Doki42 válasza e-newsee (#2) üzenetére

Doki42
(fanatikus tag)

+1😁
Azért elfogadnám...

[ Szerkesztve ]

(#7) sheratan válasza Bossyy (#3) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Ja, képzelem Alice úgy kezdi a telefonjaival, hogy BL unlock, aztán Root... Bloody Root... ;]

Április táján nagyon nézegettem ezt a telefont, mert egész normális áron be lehet szerezni, ellenben a szoftveres oldalával nem vagyok kibékülve, és sajnos úgy néz ki, hogy hiába Treble támogatás, de az XDA közösség elég hamar otthagyta a telefont, így nem sok jóra lehet számítani.

(#8) Obyboy válasza e-newsee (#2) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Nekem pedig ez:

___"Mérnökkel vitatkozni olyan, mint disznóval birkózni a sárban.___________ _______________Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."________________________

(#9) Mans20

Mans20
(PH! addikt)

Kamerát kár volt butítaniuk. Egyedül az akku a jó meg a fém hátlap.

(#10) atike

atike
(PH! nagyúr)

Tetszik.

A h265-öt kezeli...? :U

(#11) próbakocka

próbakocka
(senior tag)

Hol lehet hivatalos forgalmazótól szürkét venni? (eddig csak edigitalnál láttam kéket, oszt ennyi. az viszont KÉK ...)

[ Szerkesztve ]

/// DS218plus + Chromecast 1/2

(#12) AliceWake válasza atike (#10) üzenetére

AliceWake
(HÁZIGAZDA)

:K

Non omnis moriar.

(#13) MaCS_70

MaCS_70
(PH! kedvence)

Nagyon tetszik ez a telefon, külön +1 a nem túltolt kijelzőfelbontásért!

Az egyetlen problémám az OIS hiánya.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14) NGA válasza Obyboy (#8) üzenetére

NGA
(PH! addikt)

Juj énis :-)

(#15) atike válasza AliceWake (#12) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Az komoly.

És videót is tud felvenni benne, vagy "csak" a gyári lejátszó képes a lejátszására...?

(#16) Straw

Straw
(senior tag)

Abszolút off topic, honnan lehet olyan Voyager vagy egyéb más ST makettet szerezni ami a mono4-en van?

42

(#17) hommeros

hommeros
(őstag)

"A képminőség igen jó"

Elég viszonylagos akkor itt a jó fogalma.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#18) AliceWake válasza Straw (#16) üzenetére

AliceWake
(HÁZIGAZDA)

A legtöbbet egy magyar gyűjtőtől vettem, de találtam Bécsben is, a képen pont egy LED modos Bandai U.S.S Voyager van.

Non omnis moriar.

(#19) janeszgol válasza hommeros (#17) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

A kamera? Ranagyitva elvesznek a reszletek, de legalabb nem elesit tul. A kamera szinvilaga nagyon tetszik es ket jo pont is van. Az egyik, hogy csak ki nem egett kep es beegni csak akkor egett be, mikor a nappal szemben fotozott a teszter. A masik pedig a valtozatossag: kis noveny foldnezetbol (szep virag lenne wallpapernek is jo lenne), illetve teto alatti asztal szekekkel.
Amugy tetszik a telefon igy olvasatra.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#20) Straw válasza AliceWake (#18) üzenetére

Straw
(senior tag)

Jó kép :) Kicsit irigy vagyok, De látom azért pár még hiányzik (B,C,D) :)

Köszi a tippet :R körülnézek, elsőnek szerzek egy Romulán Warbirdöt, meg egy Defiantot ha találok

42

(#21) crue

crue
(őstag)

Fúj de undorítóan néz ki hátulról :Y

(#22) gery1984

gery1984
(újonc)

3 hónapja használok egy ilyet és nagyon meg vagyok elégedve, minden tekintetben. Üzemidő roppant jó. Visszafogott használattal automata fényerőn röhögve 3 napot kibír, folyamatos netkapcsolat mellett. Intenzív használattal is bő másfél nap. A 3 hónap alatt két frissítés is érkezett hozzá.

(#23) totgab02

totgab02
(tag)

Szerintem jobb a dizajn mint a honornal fuggetlenul attol hogy elmarad a szinatmenetes hatlap ami eleg nagy parasztvakitas lett.... De tudasban talan mégis inkabb a honor 10

(#24) borand

borand
(tag)

Ez egy nocstalan p20 pro előről. :DD kár, hogy tepsi

(#25) nordo válasza atike (#10) üzenetére

nordo
(tag)

Igen kezeli.

(#26) atike válasza nordo (#25) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Igen, arra a kérdésre kaptam már választ, de köszi... :)

Erre viszont még nem jött...

(#27) gery1984 válasza atike (#26) üzenetére

gery1984
(újonc)

4k videófelvétel esetén h.265 a kódolás, egyébként h.264

(#28) nickedez89

nickedez89
(senior tag)

Ha most kéne telefont vennem és nem zavarna, hogy tepsi akkor nem kéne tovább keresnem! Elöl van az ujjlenyomat-olvasó, eltűntethető a nav.bar, sík az eleje tehát nem kell rá ilyen-olyan 3D üvegeket vadászni, nincs "noccs", jó akksi, a két kamera púpot leszámítva jól néz ki és még infra is van benne!

A honor 7-esemnél már kicsit húztam a szám az akkori 127ezres árra és picit aggasztó, hogy már egy jó honor is majd 2 kiló, de még így is azt mondom bravó honor, megint megmutattad!:R

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#29) cybermanus

cybermanus
(senior tag)

Meg is van a leendő telefonom, már csak kb egy évet kell várnom rá amíg lemegy az ára. Az idő nekem dolgozik. 😉

A térerő legyen veled ! Honor 8+ Meizu Pro 6 Plus

(#30) Prowler

Prowler
(fanatikus tag)

Április közepe óta használom a telefont, nagy megelégedéssel. P10-ről váltottam és semminek nem érzem hiányát, csakis többet ad a View 10 :)
Kíváncsi voltam nálatok hogyan szerepel majd a készülék, köszi a tesztet Alice!

Annyit hozzáfűznék, hogy hangszínszabályozó van, de csak a gyári Zene appban elérhető, ott is csak akkor ha a fülhallgató csatlakoztatva van és a 3D Audio ki van kapcsolva. 😉

Csend van, megyek az úton, nem szólnak hozzám. Nincsen szeretőm, nincsen ágyam, nincs hazám. De bárhol járok, nekem mindenütt ugyanúgy jó. Én, a nyughatatlan világcsavargó.

(#31) ates

ates
(tag)

Zsebben hordva a telefont nem zavaró a kamera ?

(#32) Prowler válasza ates (#31) üzenetére

Prowler
(fanatikus tag)

Számomra egyáltalán nem, ha pedig rárakod a gyári átlátszó tokot akkor nincs kitüremkedés sem, asztalon se billeg.

Csend van, megyek az úton, nem szólnak hozzám. Nincsen szeretőm, nincsen ágyam, nincs hazám. De bárhol járok, nekem mindenütt ugyanúgy jó. Én, a nyughatatlan világcsavargó.

(#33) Gusztáv

Gusztáv
(PH! addikt)

Január óta van meg a telefon, én még Amazonról vettem. Akkor az volt az álláspont, hogy itthon nem lesz hivatalosan :F . Én is nagyon meg vagyok elégedve vele, az arc alapú feloldás szinte tökéletesen működik, az akku nap végéig mindig kitart (minden létező dolog bekapcsolva, BT zenehallgatással), de ha kell, a töltő villámgyorsan feltölti 50%-ig. A kamera szerintem is jó, este persze lehetne jobb is. A előlapi home gombbal és gesztusokkal simán kezelhető a telefon, a virtuális gombsor eltüntethető.
És nekem kimondottan tetszik a két kis gülü szeme :D

Laci

(#34) beyruth82

beyruth82
(őstag)

Honor 10 ugyan ez csak notchal akkor végül is?Mi értelme volt ezt is meg a sima 10-et is kiadni?

(#35) Mr.Silkó válasza e-newsee (#2) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

+1 Borzalom az a dizájn.

(#36) DDA40X

DDA40X
(tag)

Nem rossz cucc. Sajnos ma már a 150ezres ár is kevésnek mondható. Pár éve csúcsot kaptunk érte..

Egyébként: A cikkből kimaradt egy rakat vessző.. De az egyik kedvencem ez: "magasabb és szélesebb, cserébe viszont keskenyebb"
Ez egy csoda telefon!

(#37) Aweriot

Aweriot
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem rossz, de nem igazán látom az értelmét.

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#38) atike válasza gery1984 (#27) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Köszönöm, ezt nem tudtam még... :) :R

(#39) jézusom

jézusom
(őstag)

Rohadjakmegnemértem.

Kellene egy cikk tisztázni a tipusokat mert belezavarodtam. honor10 v10 view10 azt se tudom melyiket nézem.

(#40) gery1984 válasza jézusom (#39) üzenetére

gery1984
(újonc)

A honor v10 és a view10 ugyanaz. v10-nek hívják az EU-ban, view10-nek pedig a kínai piacon. A honor10 pedig az új notch-os.

(#41) beyruth82 válasza gery1984 (#40) üzenetére

beyruth82
(őstag)

Akkor a honor 10 ugyan az mint a view 10 csak notchal?

[ Szerkesztve ]

(#42) sheratan válasza gery1984 (#40) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Pont fordítva, View 10 az EU piacon és V10 a kínain. Az Honor 10 pedig kisebb, valamivel gyengébb hardverben, és mindkét régióban ezen a néven kapható.

(#43) AliceWake válasza DDA40X (#36) üzenetére

AliceWake
(HÁZIGAZDA)

Vékonyabbra gondoltam, javítottam :R

Non omnis moriar.

(#44) unravel válasza hommeros (#17) üzenetére

unravel
(őstag)

"A képminőség igen jó"

Elég viszonylagos akkor itt a jó fogalma.

Egy SONY készüléktesztnél ilyen képekkel, már kések kerülnek elő, hogy szar a kamera.

¯\_(ツ)_/¯

(#45) beyruth82 válasza unravel (#44) üzenetére

beyruth82
(őstag)

Sony úgy rossz ahogy van.Kutya nem vesz sonyt.Nem véletlenül.

(#46) e-newsee válasza sheratan (#42) üzenetére

e-newsee
(őstag)

És ha majd ezek mind lesznek novalife szövetbevonattal is... :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo."

(#47) Greg06

Greg06
(újonc)

A második portré képen az egy lezúzott honor 10 ? :DD

(#48) Krill77

Krill77
(őstag)

Jol nez ki. Lehet ilyet veszek.

(#49) ( V )

( V )
(PH! kedvence)

"Konkurencia lehet a szoftveresen szintén erős, lényegesen kisebb Xiaomi Mi 6..."

Mi 6??? Akkor már sokkal inkább a Mi Mix 2 / 2S... :U

[ Szerkesztve ]

* Nᴏᴋɪᴀ 7 Pʟᴜs - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 9 *

(#50) unravel válasza beyruth82 (#45) üzenetére

unravel
(őstag)

ezerszer szebb képeket csinál ennél honornál is, mégis mindig hosszú oldalakon bánCSák a kameráját.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.